Nasze sukcesy 2021/2022

Data

Uczeń/zespół

nazwa konkursu

etap

miejsce


 13.10.2021
Zofia Augustyniak kl.6a
Weronika Marciniak kl. 4b
Wpisani w historię Rejonowy
2 miejsce
wyróżnienie
15.10.2021



Patryk Paleń kl. 8d
Jędrzej Krześ kl.7b
Kacper Bykowicz kl. 8c


Podhalańskie, spskie i orawskie drogi do niepodległości Gminny 2 miejsce zespołowo

 20.10.2021

Jakub Cielewicz kl. 3b
Maja Dragon kl. 2a
Kajetan Panek kl. 1c
Julia Matysiak kl. 2c


Ogólnopolski konkurs matematyczny ,,Leon

Ogólnopolski

laureat
3 miejsce
3 miejsce
2 miejsce
3.11.2021 Maksymilian Langner kl.7b Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego" Wojewódzki kwalifikacja


4.11.2021


Kalina Pioterek kl. 1b
Zofia Augustyniak kl. 6a
Weronika Marciniak kl 4b


Kalina Pioterek
Zofia Augustyniak kl. 6a
Weronika Marciniak kl.4b
XX Powiatowy Konkurs Recytatorski Wpisani w historię- Piękno przyrody polskiej

XX Powiatowy Konkurs Recytatorski Wpisani w historię- Piękno przyrody polskiej
Rejonowy






Powiatowy
3 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie




3 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
 10.11.2021
Franciszek Adamczak kl. 5a
Kajetan Olszewski kl. 5a
Mateusz Miara kl. 7b
Mikołaj Mydlarz kl. 7d
Dawid Rauk klasa 7d
Aleksander Nowacki kl. 7b
Jan Konatkowski kl.7e
Filip Joachimiak kl. 7b
Igor Bykowicz kl. 4c
Gminne mistrzostwa w halowej piłce nożnej Gminny
1 miejsce

  24.11.2021

Bartosz Ogórkiewicz kl. 7a

Kacper Wesołek kl.7a

Wiktor Bąkowski kl. 7a

Jędrzej Krześ kl. 7b

Arkadiusz Perdoch kl. 8c

Bartosz Marcinkowski kl. 8c
Gminne mistrzostwa w halowej piłce nożnej Gminny
1 miejsce
 15.12.2021 Lilianna Rusin kl. 2a

Aleksandra Nowak kl.1b

Iga Sobkowiak kl. 1d

Stypendiada Wczesnoszkolna

Konkurs plastyczny "Plastuś"

Akwarium
Ogólnopolski
3 miejsce

wyróżnienie


wyróżnienie

15.12.2021




10.01.2021

 


Jan Karczewski kl. 2d



Marta Lamprecht kl. 7d
Marta Bonarska kl. 5a


Stypendiada Wczesnoszkolna

Konkurs plastyczny "Plastuś"


Ogólnopolski konkurs j. angielskiego ,,Olimpus" - sesja jesienna
Ogólnopolski





Ogólnopolski



wyróżnienie




laureat
laureat


1.03.2022
 
Marta Lamprecht kl. 8d
Maksymilian Langner kl. 7b

Ogólnopolski konkurs Chemiczny "Alchemik" 

Ogólnopolski 9 miejsce
10 miejsce
4.03.2022



9.03.2022
 
Lena Krzewińska kl 1c



Julia Matysiak kl. 2c
Ogólnopolski konkurs
"Synapsik"

Ogólnopolski konkurs
"Zuch"
Ogólnopolski


Ogólnopolski
3 miejsce


laureat

16.03.2022










30.03.2022
Maja Dragon kl. 2a
Tymon Pioterek kl. 4a
Mateusz Rauk kl. 2c
Adrian Dobiecki kl. 3b
Julia Matysiak kl. 2c
Aleksander Szmechel kl. 4a
Jacek Marciniak kl. 1a
Magdalena Krawczyk kl. 2b
Jakub Cielewicz kl. 3b





Emilia DiIler kl.8d
Marta Lmprecht kl. 8d
Maksymilian Langner kl.7b
Julia Poprawa kl. 5c
Ogólnopolski konkurs matematyczny
"Leon"










Ogólnopolski konkurs j. angielskiego
"Olimpus"
Ogólnopolski










Ogólnopolski


2 miejsce
4 miejsce
5 miejsce
5 miejsce
6 miejsce
6 miejsce
6 miejsce
7 miejsce
9 miejsce






14 miejsce
14 miejsce
9 miejsce
12 miejsce



27.04.2022
 

Jędrzej Szofer kl. 4c

Igor Bykowicz kl. 4c

Mateusz Niemier kl. 4a

Tymon Pioterek kl. 4a

Aleksander Szmechelkl. 4a


Jędrzej Szofer kl. 4c 

                                               

Trójbój lekkoatletyczny Powiatowy drużynowo 1 miejsce







indywidualnie
1 m. bieg 60 m.
3 m. skok w dal
7.05.2022
 
Jędrzej Krześ kl.7b
II Wojewódzki Konkurs Literacki Nieznane oblicze mojej okolicy dla kl. VII-VIII wojewódzki
wyróżnienie
20.05.2022

Jędrzej Szofer kl. 4c

Igor Bykowicz kl. 4c

Mateusz Niemier kl.4a

Tymon Pioterek kl.4a

Aleksander Szmechelkl. 4a

Stanisław Żelazny kl. 5c


Jędrzej Szofer kl.4c

Trójbój lekkoatletyczny Wojewódzki drużynowo 1 miejsce







indywidualnie 2 miejsce