Nasze sukcesy 2019/20

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

21.09.2019 r.
Paulina Bukczyńska
Sandra Schepke VIIIb 
Znane postacie Kórnika
gminny
I miejsce zespołowo
21.09.2019
Zofia Kuźma
III b
Konkurs plastyczny dla klas I - III
,,Kompostownik - dobra rzecz, musisz tylko chcieć
gminny
III miejsce
23.10.2019 r.
Franciszek Adamczyk IV
Olivier Cielewicz IV
Igor Grodzicki IV
Mateusz Niemier IV
Kajetan Olszewski IV
Jakub Popczyk IV Bartosz Szafoni IV
Aleksander Szmechel IV
Jakub Wyrzykiewicz IV
Turniej o puchar Tymbarku dla klas III
gminny
II miejsce
6.11.2019   Łucja Matusiewicz IIa Konkurs na znaczek XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny  Szkół noszących imię Jana Pawła II ogólnopolski wyróżnienie
13.11.2019 r.
Jakub Wyrzykiewicz IIIa
Konkurs ,,Ja i moja rodzina jemy owoce i warzywa
powiatowy

wyróżnienie
20.11.2019
Zofia Kuźma IIIb
Helena Małecka IIIc
Konkurs Piosenki Angielskiej Let’s sing dla kl. I-III
gminny
I miejsce
III miejsce
22.11.2019
Loga Jakub VIIa, Hładyszewski Paweł VIIa , Wittmann Filip VIIb, Strugarek Marcin VIIIb Szymaniak Dawid VIIb. Gminne zawody w piłce nożnej halowej gminny I miejsce zespołowo
4.12.2020 r.
Anna Galubińska VIIIa
Gminny przegląd kolęd, pastorałek i piosenek obcojęzycznych
gminny
II miejsce
12.12.2019 r.
Filip Frąckowiak IIb, Adrian Wdowiak IIIa Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastyczny ,,Plastuś" ogólnopolski wyróżnienie
8.01.2020 r.
Tymon Pioterek  IIa Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpusek" - sprawdzian zintegrowany dla klas I - III ogólnopolski laureat
9.01.2020 r.
Bartosz Szafoni IIIb Ogólnopolski Konkurs ,,Olimpusek" z j. angielskiego ogólnopolski laureat
17.01.2020 r.
Jakub Loga VII
Jan Szofer VII
Paweł Hładyszewski VII
Miłosz Sieradzki VII
Dawid Szymaniak VII
Norbert Przychodzki VIIIa
Wojciech Skrzypczak VIIIb
Tobiasz Pewiński VIIIb

Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców
gminny
III miejsce zespołowo
 24.01.2020 r. Mateusz Miara V
Jędrzej Krześ V
Bartosz Ogórkiewicz V
Kacper Wesołek V
Tymon Halaburda VI
Arkadiusz Perdoch VI
Bartosz Marcinkowski VI
Stanisław Bartkowiak V
Gminne zawody w koszykówce chłopców IV - VI     gminny II miejsce zespołowo
 17.02.2020 r. Jakub Loga VII
Jan Szofer VII
Paweł Hładyszewski VII
Filip Witmann VII
Kamil Bartkowiak VII
Dawid Szymaniak VII
Sebastian Nowak VIIIa
Wojciech Skrzypczak VIIIb
Tobasz Pewiński VIIIb
Olivier Zakrzewski VIIIa
Marcin Srugarek VIIIb
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców     gminny III miejsce zespołowo
 18.02.2020 r. Anastazja Janicka VII
Martyna Przyborska VII
Amelia Karaszewska VIIIa
Wiktoria Nowak VIIIa
Matylda Scholz VIIIa
Samanta Schepke VIIIb
Sandra Schepke VIIIb
Aleksandra Kujanek VIIIa
Anna Galubińska VIIIa
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt    gminny III miejsce zespołowo
6.03.2020 r.  Norbert Przychodzki VIIIa
Hubert lasek VIIIa
Ogólnopolski konkurs na hasło promujące chemię ogólnopolski I miejsce zespołowo
10.03.2020 r.  Julia Wojtaszyk VIIIb
Gracjan Kotowicz VIIIb
Norbert Przychodzki VIIIa
Jakub Szymkowiak VIIIa
Ogólnopolski konkurs chemiczny ,,Alchemik" ogólnopolski finaliści
 2.05.2020 r. Anna kucharska VII
Zuzanna Nowacka V
Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Jan Paweł II w Poznaniu ogólnopolski I miejsce
wyróżnienie
3.06.2020 

poziom 1

Maksymilian Langner kl.Vb

Mikołaj Żytkowiak - kl. Vb

Zuzanna Powaga - kl. Va

poziom 2

Jakub Szafoni kl.Vd

Oliwia Młynarczak - kl. VIb

Blanka Mazurkiewicz - kl. VIb

poziom 3 i 4

Aleksandra Gnyś kl. VIIb

Julia Kominek - kl.VIIIa

Anna Galubińska - kl.VIIIa

miejsca w szkole -

według ilości zebranych punktów :

I. Jakub Szafoni - kl. Vd

II. Maksymilian Langner - kl. Vb

III. Mikołaj Żytkowiak - kl. Vb
Ogólnopolski Konkurs "The Big Challenge” dla kl. IV-VIII ogólnopolski poziom 1
I m
II m
III m

poziom 2

I m
II m
III m


poziom 3

I m
II m
III m