12.04.2021 r. - Konkurs "Moja pisanka" rozstrzygnięty!
Drodzy uczniowie, bardzo dziękujemy i gratulujemy, że w natłoku przedświątecznych działań  znaleźliście czas na wzięcie udziału w wielkanocnym konkursie "Moja pisanka". Teraz pragniemy ogłosić wynik tego konkursu: 1 miejsce Cecylia Matusiewicz, 2 miejsce Michalina Włodarczak, 3 miejsce Basia Wachowiak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Agnieszka Szary

08.04.2021 r. Konkurs "Palma Wielkanocna" rozstrzygnięty!

30.03.2021 r. Konkurs plastyczny "Osterkarte" dla klas 4-8 z j. niemieckiego

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną został właśnie zakończony. Spotkał się on z bardzo dużym zainteresowaniem!!! Wszystkie kartki były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Jednak można było wybrać tylko 3 najlepsze prace. Do grona laureatów należą: Anna Krawczyk (klasa 7a) 1 miejsce, Oliwia Trojanowicz (klasa 7d) 2 m-ce oraz Maja Walecka (klasa 7c) 3 m-ce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Franek Wachowiak (kl.5), Marcelina Andrzejewska (kl.4b) oraz Julka Zgarda (kl.7b). Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam do kolejnych "polsko-niemieckich" konkursów.

Zapraszam również do obejrzenia galerii z pięknymi pracami naszych uczniów.

Organizator: Paulina Tórz

23.03.2021 r. - Wyniki Rodzinnego Konkursu Plastyczno-Technicznego pod hasłem „Święty Józef – Opiekun Jezusa i Patron Rodzin”

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs, który dotyczył wyjątkowej Postaci Św. Józefa z Nazaretu. Decyzją Papieża Franciszka rok od 8 grudnia 2020r do 8 grudnia 2021 r został ogłoszony Rokiem Św. Józefa z okazji 150 rocznicy ustanowienia Go Patronem Kościoła Powszechnego. Konkurs skierowany był do uczniów i ich rodzin z naszej szkoły. Zadaniem uczestników było wykonanie figurki św. Józefa.

Kategoria 0 – 3

I miejsce: Cecylia i Łucja Matusiewicz

II miejsce: Igor Wawrzyniak

III miejsce: Iga Abramowicz

Kategoria 4 – 8

I miejsce: Julia Jankowiak

II miejsce: Dominik Szczepański

III miejsce: Alicja Płatek

Wyróżnienia:

Aleksandra Zimowska

Laura i Ludwik Nowaccy

Michalina Szymańska

Więcej prac w galerii

17.02.2021 r. - Wyniki konkursu „Strażnik Internetu”

Dnia 11 lutego został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, skierowany dla uczniów z klas I – III “Strażnik Internetu”. Do organizatorów wpłynęło 20 prac. Wszystkie były ciekawe, dlatego wybór najlepszych okazał się niezwykle trudny. Ostatecznie komisja konkursowa przyznała pierwsze miejsce Weronice Marciniak, miejsce drugie zajęła praca Barbary Wachowiak, na miejscu trzecim znalazła się praca wykonana przez Ignacego Białasa. Przyznano dwa wyróżnienia dla Magdaleny Krawczyk i Szymona Węglarza. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie prac i wykazanie się ogromną wyobraźnią.

Więcej prac w galerii

30.01.2021 r. Wyniki konkursu "Laurka dla Babci i Dziadka"

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie z okazji Dnia Babci i Dziadka i wykonanie pięknych laurek. Konkurs polegał na własnoręcznym zrobieniu kartki z życzeniami dla dziadków oraz przesłanie jej zdjęcia. Wszystkie laurki były estetycznie i pomysłowo wykonane przez co komisja miała ciężki orzech do zgryzienia

Laureatami konkursu zostali:

1. Alicja Majchrzak kl.1b

2. Filip Banaszak kl.1a

3. Magdalena Krawczyk kl.1b

Więcej zdjęć w galerii

30.12.2020 r. Wyniki konkursu "Piernikowe ozdoby choinkowe"

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w naszym świątecznym konkursie na "Piernikowe ozdoby choinkowe". Konkurs polegał na własnoręcznym wykonaniu ozdoby choinkowej z ciasta piernikowego oraz przesłania jej zdjęcia. 

Wszystkie zgłoszone do konkursu ozdoby zostały bardzo ciekawie oraz estetycznie wykonane. Widać było włożone w nie serce i zaangażowanie uczniów. 

Oto laureaci:

kategoria klas I-III - Maria Szczepaniak 2b

kategoria klas IV-VIII - Dominik Szczepański 4b

Więcej prac w galerii

29.12.2020 r. Podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego na "Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową"

Wraz z rozpoczęciem Adwentu zaprosiliśmy naszych Uczniów aby rodzinnie wykonali Szopkę Bożonarodzeniową. Otrzymaliśmy wiele zdjęć…w każdej Szopce obok Dzieciątka Jezus, stała Maryja i Święty Józef. Autorzy prac wykazali się ogromnym zaangażowaniem i niezwykłą inwencją twórczą!

Oto Laureaci konkursu:

Kategoria klas 0-3, miejsca następujące: 1.Olga Kazyaka

2.Maja Dragon

3.Iga Abramowicz

Kategoria klas 4-8, miejsca następujące:

1. Julia Jankowiak

2. Kacper Balcerzak i Zuzanna Kowalska

3. Michał Spychalski

Przyznane zostały również wyróżnienia:

Jakub Koch, Roksana Ruszczyńska, Weronika Biadała, Dominik Szczepański

GRATULUJEMY! Dziękujemy Wszystkim Osobom za udział w konkursie!!!

Więcej zdjęć w galerii.

28.12.2020 r. Wyniki konkursu “Moja kartka bożonarodzeniowa”

Dnia 22 grudnia został rozstrzygnięty konkurs grafiki komputerowej “Moja kartka bożonarodzeniowa”. Konkurs skierowany był do uczniów z klas I – III. Zadaniem uczestników było wykonanie projektu kartki świątecznej w programie graficznym Paint. Do organizatorów wpłynęły 22 prace. Wszystkie przesłane kartki były bardzo ciekawe, dlatego wybór najlepszych prac okazał się niezwykle trudny. Ostatecznie komisja konkursowa przyznała ex aequo miejsce pierwsze Michalinie Włodarczak i Ignacemu Potockiemu, miejsce drugie zajęła praca Olgi Kazyaki, na miejscu trzecim znalazła się praca wykonana przez Franciszka Turzę. Zofia Fogel, Tymon Pioterek i Aleksander Szmechel otrzymali wyróżnienie. Mamy nadzieję, że udział w konkursie rozwinął w dzieciach kreatywność, wyobraźnię i pozwolił doskonalić umiejętność posługiwania się programem graficznym Paint. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie prac i życzymy Wesołych Świąt
i pomyślności w Nowym Roku.

Więcej prac w galerii.

28.12.2020 r. Wyniki konkursu fotograficznego „Ubrani w książkę”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „Ubrani w książkę” dobiegł końca. Wyjątkowy konkurs, który opierał się na modnym obecnie "Sleeveface", czyli na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Celem inicjatywy oczywiście była promocja czytelnictwa. Dzieci mogły pokazać swoje zainteresowania czytelnicze w niecodzienny sposób.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe i oryginalne.

Oto laureaci:

Gabriela Strojna I A

Blanka Mazurkiewicz VII B

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć w galerii.

15.12.2020 r. Podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszą kartkę zainspirowaną Świętami Bożego Narodzenia z życzeniami w języku niemieckim"

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami. Chociaż wiele osób, ulegając współczesnej modzie, przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera, nadal wiele radości i uśmiechu wywołują tradycyjne kartki doręczane przez listonosza. Ze względu na piękną formę lub treść życzeń, mogą one stać się częścią rodzinnego archiwum. Właśnie takie piękne kartki, wykonane dowolną techniką przez uczniów naszej szkoły, wzięły udział w konkursie na  “Najpiękniejszą kartkę zainspirowaną Świętami Bożego Narodzenia z życzeniami w języku niemieckim”.  

Konkurs, który polegał na wykonaniu kartki z motywem świątecznym i umieszczeniem  na niej życzeń w języku niemieckim  został właśnie zakończony!

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 20 kartek od uczniów! Wszystkie prace były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Każda z kartek świątecznych była wyjątkowa. Jednak jury mogło wybrać tylko kilka.

Do grona laureatów  w kategorii klasy 2-4 należą : Dominik Szczepański (kl.4b) 1-miejsce, Marcelina Andrzejewska (kl.4b) 2 m-ce oraz Franciszek Turza (kl.2b) 3 m-ce.

W kategorii klasy 5-8 do grupy laureatów należą: Anna Krawczyk (kl.7a) 1 miejsce, Julia Zgarda (kl.7b) 2 m-ce oraz Blanka Mazurkiewicz(kl.7b) 3 m-ce.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Kacper Grzembowski z klasy 3a oraz Franek Wachowiak z klasy 5.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam do kolejnych "polsko-niemieckich" konkursów.

Organizator: Paulina Tórz

Więcej zdjęć w galerii

13.12.2020 r. WYNIKI KONKURSU "Mój miś - bohaterem filmowym"

Konkurs fotograficzny "Mój miś - bohaterem filmowym" zrealizowany dla uczniów IV -VIII został rozstrzygnięty. Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematem, walorów artystycznych i estetycznych. A oto laureaci:

1 miejsce – Dominik Szczepański IV b

2 miejsce – Oliwia Wrzeszcz VIII b

3 miejsce – Leon Mazurkiewicz IV c, Adrian Majchrzak V a, Anna Krawczyk VII a

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane prace, a laureatom gratulujemy!

Więcej zdjęć w galerii

11.12.2020 r. - Wyniki konkursu "Żywe obrazy"

Organizatorzy II edycji konkursu “Żywe obrazy” pragną podziękować wszystkim uczestnikom i pogratulować kreatywności, zamiłowania do sztuki oraz umiejętności scenograficznych. Jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem wyboru trzech najlepszych prac, ponieważ każdy z uczestników w ich przekonaniu zasłużył na uznanie. Po długich obradach w gronie laureatów znaleźli się:

I miejsce: Maria Szczepaniak 2b

II miejsce:Paulina Stępień 1e

III miejsce: Bartosz Grzebielucha 2c

Serdecznie gratulujemy!

29.11.2020 r. - Wyniki konkursu „Mamo, tato, nie parkuj na tym miejscu”

W listopadzie podsumowano i oceniono prace uczniów z klas IV – VIII, które wpłynęły na szkolny konkurs grafiki komputerowej „Mamo, tato, nie parkuj na tym miejscu”. Celem konkursu było uwrażliwienie kierowców – rodziców, by nie parkowali na miejscach dla osób niepełnosprawnych oraz przybliżenie uczniom problemów osób niepełnosprawnych.
Przyznano ex aequo miejsce I dla Franciszka Wachowiaka i Leona Mazurkiewicza, II miejsce zajęła praca Jakuba Czemko, na miejscu III znalazła się praca wykonana przez Ksawerego Osucha. Gratulujemy zwycięzcom!

prev next

22.11.2020 r. - Wyniki konkursu „Jesień w obiektywie”

Konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie” dobiegł końca. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród klas 1-3 jak i 4-8 bowiem otrzymaliśmy ponad 100 przepięknych zdjęć. Jury miało nie lada wyzwanie by wybrać te najlepsze, wcale nie było to łatwe zadanie.

W klasach I – III:

I miejsce – Mikołaj Żelazny kl. Ic

II miejsce – Iga Abramowicz kl. IIIc

III miejsce –Gabriela Strojna kl. Ia

W klasach IV- VIII:

I miejsce – Jagoda Kleiber kl. Va

II miejsce – Julia Krawczyk kl. VIc

III miejsce – Damian Gurtat kl. VIb

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na konkurs już za rok! W galerii kilka zdjęć.

15.11.2020 r. -  Rozstrzygnięcie konkursu pt: ” Mamo, tato nie parkuj na tym miejscu.”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny dla klas III pt: „Mamo, tato nie parkuj na tym miejscu” został rozstrzygnięty. Zadaniem uczestników, było wykonanie plakatu z hasłem, który przekona kierowców - rodziców, by nie parkowali na „kopertach”. Do organizatora wpłynęło 13 bardzo starannie wykonanych i przemyślanych prac. Po naradzie, jury wybrało 3 najlepsze plakaty. W gronie laureatów znalazły się: Łucja Matusiewicz kl. 3a – miejsce I, Michalina Nowicka kl. 3a – miejsce II oraz Barbara Wachowiak kl. 3a – miejsce III. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim którzy podjęli wyzwanie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Więcej prac w galerii.

15.11.2020 r. - Wyniki konkursu plastycznego "Niepełnosprawni są wśród nas" 

Konkurs plastyczny zorganizowany dla klas 1-2 został rozstrzygnięty. Spośród wykonanych prac wybrano następujących laureatów:

-miejsce I- Cecylia Matusiewicz kl. II a,

-miejsce II- Laura Szczecińska kl. I b,

-miejsce III-Amelia Lewandowicz kl. Id.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie.

10.06.2020 r. WYNIKI KONKURSU "WITRAŻ MATEMATYCZNY"

Konkurs matematyczno - techniczny zrealizowany dla uczniów IV -VIII został rozstrzygnięty. Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematem i zastosowanych technik, walorów artystycznych i estetycznych. A oto laureaci:

1 miejsce – Jakub Czemko V a

2 miejsce – Anna Krawczyk VI a

3 miejsce – Julia Krawczyk V c

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane prace, a laureatom gratulujemy!

prev next
  • Ludwik Nowacki 5d
  • Anna Krawczyk 6a
  • Julia Krawczyk 5c
  • Franciszek Wachowiak
  • Jakub Czemko 5a
  • Wiktor Bąkowski 5a

10.06.2020 r. WYNIKI KONKURSU "WIEDZA O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH"

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy w ramach konkursu przystąpili do 10-minutowego testu. Test nie był prosty! Pytania w języku angielskim dotyczyły wiedzy z zakresu geografii, historii i kultury Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Uzyskane wyniki i czas rozwiązania były imponujące! Dwoje uczestników, Jakub Szafoni z klasy 5d oraz Zofia Kubiaczyk z klasy 5b uzyskało w teście 97%. W dogrywce musieli zmierzyć się z 40 pytaniami otwartymi oraz czasem.

Oto lista laureatów:

I miejsce Jakub Szafoni klasa 5d

II miejsce Zofia Kubiaczyk klasa 5b

III miejsce Jakub Czemko klasa 5a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

02.06.2020 r. WYNIKI KONKURSU "ŻYWE OBRAZY"

Konkurs fotograficzny "Żywe obrazy" po wyczerpujących obradach został rozstrzygnięty. Uczniowie klas 0-3 wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Wykonanie nadesłanych zdjęć wymagało od uczestników także znajomości dzieł malarskich oraz umiejętności aktorskich lub scenograficznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Szczególnie gratulujemy laureatom, którymi są

1 miejsce- Zuzanna Woźniak z klasy 1b

2 miejsce- Aleksandra Tomasik z klasy 1c

3 miejsce- Zofia Kaczmarek z klasy 1b

31.05.2020 r. Wyniki konkursu „Moja mama i ja”

Konkurs plastyczny zorganizowany dla uczniów klas 0-3 z okazji Dnia Matki został rozstrzygnięty.

A oto laureaci:

1miejsce - Maciej Grobelny, kl.0b

2 miejsce - Laura Szczecińska, kl.0b

3 miejsce – Nadia Trojanowicz, kl.2c

Przyznane zostały również wyróżnienia dla Blanki Matyasik z kl.0b i Basi Wachowiak z kl.2a.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane prace, a laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia prac w galerii.

28.05.2020 r. Wyniki konkursu "Powroty"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Powroty" za nadesłane prace! Wykonanie konkursowych prac było na pewno dobrą okazją do bliższego poznania wybitnej postaci Jana Pawła II, którego 100. rocznicę urodzin obchodzimy właśnie w tym roku. Mamy nadzieję, że udział w konkursie stał się dla Was także inspiracją do dalszych historycznych poszukiwań. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyli: Jakub Czemko i Anna Krawczyk, drugie miejsce zdobyła Zofia Kmiecik, natomiast trzecie miejsce zdobyli ex aequo Wiktor Bąkowski i Maksymilian Biegański. Laureatom gratulujemy!

27.05.2020 r. Wyniki olimpiady zimowej OLIMPUSEK

Otrzymaliśmy już wyniki ogólnopolskiej olimpiady zimowej OLIMPUSEK dla uczniów z klas I-III. W tym konkursie wiedzy udział wzięło sześcioro uczniów z klas pierwszych i siedmioro z klas drugich oraz trzecich. Piętnastka zmagała się z testem zintegrowanym, ósemka z testem językowym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności zaś laureatom, którymi okazali się Bartosz Szafoni z klasy IIIB (test z j. angielskiego) oraz Tymon Pioterek z klasy IIA (test zintegrowany). Dyplomy zostaną wręczone wszystkim uczestnikom po powrocie do szkoły.

Życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy.

26.05.2020 r. - Wyniki konkursu "Muttertag"

Już jutro jedno z najważniejszych wydarzeń, a mianowicie „Dzień Mamy”.W Niemczech pierwszy raz Dzień Matki obchodzono 13 maja 1923 roku, a samo święto zostało zapoczątkowane przez niemieckich hodowców kwiatów. Zarówno w Polsce, jak i Niemczech święto to jest obchodzone dość hucznie. Mamy otrzymują wtedy kwiaty, drobne podarunki oraz życzenia. Dlatego uczniowie naszej szkoły chętnie przygotowali na ta okazję kartki nie tylko w j. polskim ,ale również piękne kartki w języku niemieckim.

Konkurs plastyczny "Muttertag" dla klas 4-6 z j. niemieckiego na najpiękniejszą kartkę z okazji Dnia Mamy został właśnie zakończony. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Jednak można było wybrać tylko 3 najlepsze prace. Do grona laureatów należą: Oliwia Trojanowicz (klasa 6d) 1 miejsce, Wiktor Bąkowski (kl. 5a) 2 m-ce oraz Franek Wachowiak (kl. 4a) 3 m-ce.

Oprócz tego na szczególne wyróżnienie zasługują prace: Marysi Białas i Bianki Gorwy (kl.5c), Jakuba Czemko i Zosi Strojnej (kl.5a) oraz Zuzi Zimowskiej(kl.4a).
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy do kolejnych  "polsko-niemieckich" konkursów.
Finałowe prace można obejrzeć w galerii na stronie szkolnej.

Korzystając z okazji składamy wszystkim Mamom najpiękniejsze życzenia Alles Gute zum Muttertag!

Organizator: Paulina Tórz

więcej...
prev next
17.05.2020 r. - 12.05.2020 r. międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Konkurs ogłoszony przez świetlicę szkolną z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych został rozstrzygnięty. Niestety wpłynęło mało kartek z podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia - pielęgniarek i położnych.

Jury przyznało nagrody: 

Kategoria klas 0: 1 miejsce - Blanka Matyasik 0b i Gabrysia Strojna 0a

kategoria klas I: 1 miejsce - Franek Turza 1b

kategoria klas II: I miejsce - Basia Wachowiak 2a 

kategoria klas IV: 1 miejsce - Franek Wachowiak 4a

kategoria klas V: 1 miejsce - Maria Monarcha 5c i Zofia Połajdowicz 5e

Prace zostaną przesłane szpitalom.

prev next

20.04.2020 r. - Na początku była miłość - moja Rodzina"

Konkurs plastyczny pt. „Na początku była miłość- moja Rodzina” rozstrzygnięty! Jury oceniło prace plastyczne pod względem ujęcia tematu, wyboru techniki oraz staranności wykonania. Spośród nadesłanych prac wybrano następujących laureatów:

- w kategorii gr. 0:

1. Maja Dragon 0A

2. Filip Banaszak 0A

3. Wojciech Kominek 0A iAlicja Majchrzak 0B

- w kategorii kl. 1-3:

1. Franciszek Turza 1B

2. Szymon Przychodzki 1D i Weronika Biadała 1A

3. Zuzanna Siwek 3B i Oliwia Kaczor 1C

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Gratulujemy Zwycięzcom!

27.03.2020 r. - Konkurs fotograficzny „TAK czytam” zakończony

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się podzielić zdjęciem ze swojego spotkania z książką. Każde ze zdjęć było wyjątkowe i wskazywało na to, że książka jest nieodłącznym elementem codzienności i ma szczególne miejsce w domach uczniów. Jakże miło oglądać zdjęcia rodzinnego czytania, kiedy własnym przykładem pokazujemy dzieciom, że z czytania można czerpać przyjemność. Wszystkim, którzy nadesłali zdjęcie serdecznie gratulujemy. Dodatkowe słowa podziwu wysyłamy grupie z oddziału przedszkolnego, którzy z własnej inicjatywny wysłali również swoje zdjęcia z ich pierwszych przygód z samodzielnym czytaniem.

Wyniki konkursu:

Miejsce I: Jan Telesiński

Miejsce II: Adrianna Wdowiak

Miejsce III: Ksawery Błaszczak

Gratulujemy!!!

Dagmara Horodecka - Biblioteka szkolna

11.03.2020 r. - KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

W środę 11 marca odbył się w szkole Konkurs Piosenki Dziecięcej.Przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce - Helena Małecka

II miejsce - Nadia Trojanowicz

II miejsce - Julia Nowaczyk

III miejsce- Natalia Korcz

Wyróżnienie - Łucja Matusiewicz

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów.

07.03.2020 r. - Science lubię to

Serdeczne gratulacje dla Julii Wojtaszyk z klasy 8b. Spośrod 380 uczniów Julia zakwalifikowała się do etapu finałowego kuratoryjnego konkursu Science lubię to, który odbył się 7 marca o godzinie 9.00 na Wydziale Biologii UAM. Julia zmierzyła się z zagadnieniami z zakresu biologii, fizyki, chemii oraz geografii. Uczennica naszej szkoły zajęła IV miejsce spośród jedenastu uczestników etapu finałowego. Oprócz otrzymanego dyplomu oraz nagrody Julia już niedługo będzie uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych na Wydziale Biologii dla uczestników etapu finałowego konkursu.Serdeczne gratulacje oraz podziękowania.

Arkadiusz Dobosz

10.12.2019 r. "Moje selfie z książką"

W naszej szkole odbył się konkurs "Moje selfie z książką", w trakcie którego dzieci mogły pokazać swoje zainteresowania czytelnicze w niecodzienny sposób. Mimo dużego zainteresowania konkursem, jury mogło wyłonić jedynie trzy miejsca. Oto laureaci:

I miejsce: Pola Rutkowska (klasa IV)

II miejsce: Wojciech Wysmoliński (klasa Vc)

III miejsce Zuzanna Zimowska (klasa IV)

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

27.11.2019 r. Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych Obcojęzycznych

27 listopada 2019 odbył się Szkolny Konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych obcojęzycznych. Najpiękniej zaśpiewały Marta Sitek z kl. VIIa oraz Anna Galubińska z kl. VIIIa, które reprezentować będą naszą szkołę na gminnym przeglądzie w Robakowie.

25.11.2019 r. Wyniki konkursu "Familienbaum"

Konkurs plastyczny "Familienbaum" dla klas 4-8 z j. niemieckiego na najpiękniejszy plakat z drzewem genealogicznym został właśnie zakończony. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie dostarczono bardzo dużo plakatów z pięknymi drzewami genealogicznymi !!! Wszystkie prace były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Jednak można było wybrać tylko 3 najlepsze prace. Do grona laureatów należą: Jędrzej Krześ (klasa 5b) 1 miejsce, Igor Sliwiński (kl. 5d) 2 m-ce oraz Michał Niemier (kl. 7a) 3 m-ce. Oprócz tego wyróżniona została praca: Kamila Szymkowiaka z klasy 4.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy do kolejnych  "polsko-niemieckich" konkursów.
Finałowe prace wiszą w holu naszej szkoły.

25.11.2019 r. Wyniki konkursu „Jesień w obiektywie”

Konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie” dobiegł końca. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród klas 1-3 jak i 4-8. Jury miało nie lada wyzwanie by wybrać te najlepsze, a wcale nie było to łatwe zadanie. Miejsce pierwsze w klasach młodszych zdobyła Milena Legendre z klasy II C, drugie Patrycja Mochnik z klasy III B na trzecim miejscu uplasowała się uczennica II C Nadia Trojanowicz. Na wyróżnienie zasługuje: Julia Łukowiak z klasy III B oraz Szymon Nowack i z II B. W klasach starszych pierwsze miejsce zdobył Tymon Wojno z klasy VII B, drugie Ewa Gąsiorowska z VII A, a na trzecim Bartosz Rzepecki z klasy VII B. W klasach 4-8 również wyróżniliśmy dwa wyjątkowe zdjęcia: Oliwia Trojanowicz z klasy VI D, oraz Zuzanna Wygralak z klasy IV A. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i już z niecierpliwością czekamy na kolejny konkurs za rok!