26.05.2020 r. - Zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie matematyczno-technicznym "Witraż matematyczny". Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII. Witraż w dowolnej technice w formacie A4 należy przesłać do 1 czerwca 2020 roku na adres ewelina.cholewa@sp2kornik.onmicrosoft.com Szczegóły w regulaminie.

21.05.2020 r. - W związku ze zbliżającym się Dniem Matki serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 - III do udziału w konkursie plastycznym ,,Moja mama i ja". regulamin

20.05.2020 r. - Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-6 uczących się j. niemieckiego w naszej szkole do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastyczno-językowym na Najpiękniejszą kartkę w z okazji Dnia Mamy- Muttertag. Konkurs zaczynamy od dziś 20 maja! Czekamy na piękne kartki z życzeniami w j. niemieckim do 25.05 godz. 15:00!

Wszystkie szczegółowe informacje podane są w regulaminie.

Organizator: Paulina Tórz

17.05.2020 r. - Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 0-III do udziału w konkursie pt. „Żywe obrazy”. Waszym zadaniem będzie odwzorowanie jednego wybranego dzieła malarskiego na fotografii. Zdjęcia wraz z podpisem prosimy przesyłać na adres konkurssp2kornik@gmail.com do 22.05.2020r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27.05.2020r. Więcej informacji w regulaminie.

15.05.2020 r. - Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów klas IV - VI do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych. Konkurs odbędzie się 22 maja i zostanie przeprowadzony online - na platformie MS Teams (w formie 10-minutowego testu). Zakres obejmuje wiedzę o historii, geografii, kulturze i życiu codziennym krajów anglojęzycznych. Zgłoszenia przyjmują nauczycielki języka angielskiego - Dorota Melnytska i Anna Robińska - Richter - za pośrednictwem platformy MS Teams lub poprzez dziennik elektroniczny. Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w konkursie: 21.05 godz. 20.00. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Szczegóły - regulamin konkursu, zakres materiału.

12.05.2020 r. - Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przypadającego 12.05 świetlica szkolna ogłasza konkurs na kartkę z podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia. Nastał dla nas wszystkich trudny czas, pracownicy służb medycznych każdego dnia narażają swoje życie i zdrowi,e aby pozostali mogli być bezpieczni i zminimalizować skutki trwającej pandemii. Nie pozostańmy obojętni i podziękujmy im pięknymi pracami plastycznymi – kartkami. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów Naszej szkoły z podziałem na kategorie wiekowe. Każda kategoria wiekowa obejmuje dany rocznik. W każdej zostanie wyłonione tylko jedno miejsce. Dodatkowo wszystkie prace zostaną wyróżnione i opublikowane na profilach na FB w dwóch szpitalach. Stąd też o liczne zgłaszanie prac. W związku z tym, że prace zostaną opublikowane poza szkołą proszę o nie zamieszczanie wizerunku uczniów na zdjęciach podobnie jak danych osobowych. Imię i nazwisko należy zawrzeć w treści wiadomości e-mail przesłanej na adres: rogalinska.aneta@gmail.com. Przesłanie pracy jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na publikację zdjęć na stronie szkoły jak i poza nią. Prace należy wysyłać do 15.05.2020r. do godziny 22:00. Rozstrzygnięcie 18.05.2020r. Wyniki będą widoczne na stronie szkoły. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i podziękowaniach. regulamin konkursu.

09.05.2020 r. - Zapraszamy uczniów klas V-VIII do wzięcia udziału w konkursie „Powroty” popularyzującym wiedzę o historii pielgrzymek papieża Polaka Jana Pawła II do Ojczyzny!

Wykonaj plakat prezentujący jedną z pielgrzymek Jana Pawła II do Polski, kilka wybranych albo – skrótowo – historię wszystkich dziewięciu pielgrzymek! Więcej informacji w regulaminie. pobierz plakat