ważny od 10.09.2020 r.

Plan zajęć pozalekcyjnych 2020/21

Poniedziałek

1. Koło programowania dla klas IIac - 13:40 - 14:25 - I. Biernacka - s.21

2. Koło wokalne dla klas I - VIII - 15:20 - 16:15 - M. Nabzdyk - s.3

3. Gimnastyka korekcyjna dla klas 0 - III - 16:20 - 17:05 - M. Iszkuło - s. gimnastyczna

4. Koło j. francuskiego dla klas VI - A.Tomczak - 13:40 - 14:25 s. 4

5. Koło j. francuskiego dla klas IV - A.Tomczak - 14:35 - 15:20 s. 4

6. Koło j. francuskiego dla klas III - A.Tomczak - 16:20 - 17:05 s. 4

7. Koło teatralne dla klas I-III - W. Janicka - 16.20 - 17.05 aula

Wtorek

1. Koło j. niemieckiego dla klasy V - P. Tórz - 10:45 - 11:30 s. 23

2. Koło j. niemieckiego dla klas IIbc - P. Tórz - 11:45 - 12:30 s.23

3. Koło j. niemieckiego dla klas IIad - P. Tórz - 12:45 - 13:30 s.23

3. Koło j. niemieckiego dla klas VIbde - P. Tórz - 13:40 - 14:25 s.2

4. Olimpijskie koło chemiczne dla klas VIII - A. Półchłopek - 14:35 - 15:20 - s. 8

5. Koło j. niemieckiego dla klas IV - P. Tórz - 14:35 - 15:20 s.2

6. Koło wokalne dla klas I - VIII - 15:30 - 16:15 - M. Nabzdyk - s.3

Środa

1. Koło j. francuskiego dla klas V - A.Tomczak - 13:40 - 14:25 s. 3

2. Koło j. francuskiego dla klas VII - A.Tomczak - 14:35 - 15:20 s. 4

3. Koło j. niemieckiego dla klas III - P. Tórz - 16:25 - 17:10 s.17

4. Koło j. angielskiego dla klas III - P. Malinowska - 11:45 - 12:30 s.23

Czwartek

1. Koło j. niemieckiego dla klas VIac - P. Tórz - 13:40 - 14:25 s.5

2.Koło języka angielskiego dla klas VIII - 14:35 - 15:20 - A. Chmura - s.11

3. Koło programowania dla klas IIbd i IIIabc - 16:20 - 17:05 - I. Biernacka - s.21

Piątek

2. Koło sportowe dla klas IV - VIII - 14:30 - 15:30 - O. Stankowiak - s. gimn

. Koło sportowe dla klas IV - VIII - 15:30 - 16:30 - O. Stankowiak - s. gimn

2. Koło programowania II – III – 15:30 – 16:15 – I. Biernacka s. 21

Koło tenisa stołowego dla klas IV - VIII - 15:30 - 16:15 - O. Stankowiak - s. gimn.

5. Koło tenisa stołowego dla klas I - III - 15:30 - 16:15 - F. Soboń s. gimn.

eLiga - koło programowania dla klas Vbc, VIbd - 13:40 - 15:30 - E. Cholewa s. 20