Nasze sukcesy 2018/19

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

14.09.2018 Zuzanna Zimowska, Aleksandra Zimowska Ekologiczny Konkurs Plastyczny gminny III miejsce
27.09.2018 Dziewczęta klasa VI i V:
Blanka Mazurkiewicz
Ola Kuligowska
Nikola Michalak
Maja Paluch
Martyna Przyborska
Oliwia Sójka
Oliwia Wrzeszcz
Julia Zgarda
Zosia Kmiecik
Chłopcy klasa VII i VIII
Adam Armatys
Gracjan Kotowicz
Tobiasz Pewiński
Wojtek Skrzypczak
Eryk Janczak
Hubert Wojciński
Jakub Wójkiewicz
Oliwier Zakrzewski
Marcin Strugarek
Bartek Tomczak
Chłopcy klasa VI, V i IV
Kuba Loga
Lucjan Nowicki
Kuba Spychalski
Jan Szofer
Dawid Szymaniak
Szymon Werner
Filip Wittmann
Mateusz Mieniok
Krzysztof Włodarz
Mistrzostwa Gminy W Sztafetowych Biegach Przełajowych gminny Dziewczęta klasa VI i V- 11/19
Chłopcy klasa VII i VIII- 15/20
Chłopcy klasa VI, V i IV- 14.21
03.10.2018 Pola Rutkowska, kl. III Konkurs fotograficzny "Człowiek i jego środowisko" gminny III miejsce
04.10.2018 Mateusz Krawczyk
Filip Maciejewski
Tomasz Lidke
Bartosz Tomczak
Jan Szofer
Maksymilian Langner
Stanisław Żelazny
Alan Betański
Jakub Nowak
Michał Roth
Franciszek Surdyk
Mistrzostwa Gminy w Szachach Indywidualnych szkolny 1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
4. miejsce
5. miejsce
6. miejsce
7. miejsce
8. miejsce
9. miejsce
10. miejsce
11. miejsce
06.10.2018 Arkadiusz Perdoch
Lambert Laskowski
Tymon Halaburda
Antoni Kuźma
Michał Pewiński
Stanisław Bartkowiak
Mikołaj Dudek
Szymon Werner
Mateusz Szymański
Dawid Niemier
Memoriał J. Wójkiewicza w Piłce Nożnej gminny II miejsce zespołowo
10.10.2018 IGRZYSKA DZIECI – IV miejsce
Wiktor Kowalski (10 m. indyw.)
Kacper Wesołek (11 m.)
Tomasz Lidke(12 m.)
Nina Mieniok(24 m.)
IGRZYSKA MŁODZIEŻY – IV miejsce
Krawczyk Mateusz (9 m. indyw.)
Maciejewski Filip (10 m.)
Napieralski Mateusz (10 m.)
Pawłowska Nadzieja (14 m.)
Mistrzostwa Gminy w Szachach Drużynowych gminny IGRZYSKA DZIECI – IV miejsce
IGRZYSKA MŁODZIEŻY – IV miejsce
15.10.2018 Jakub Loga – kapitan
Mateusz Mieniok
Jan Szofer
Filip Wittmann
Szymon Szymaniak - bramkarz
Bartosz Marcinkowski - bramkarz
Tymon Halaburda
Arkadiusz Perdoch
Paweł Hładyszewski
Lambert Laskowski
Gminne Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców młodszych gminny II miejsce zespołowo
19.10.2018 Maksymilian Pogonowski – kapitan
Hubert Wojciński
Szymon Stypczyński
Kacper Miścisz - bramkarz
Franciszek Kowalski
Marcin Strugarek
Wojciech Skrzypczak
Jakub Kołodziejczak
Mikołaj Koprucki
Gminne Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców starszych gminny III miejsce zespołowo
29.10.2018 Antoni Kuźma - kapitan
Bartosz Marcinkowski - bramkarz
Bartosz Ogórkiewicz
Arkadiusz Perdoch
Michał Pewiński
Dawid Niemier
Stanisław Bartkowiak
Mikołaj Dudek
Puchar Tymbarka w Piłce Nożnej gminny IV miejsce
5.11.2018 Zofia Augustyniak, kl. III XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Wpisani w historię powiatowy II miejsce
18.11.2018 Jakub Mańczak
Wojciech Błaszkowiak
Ogólnopolski Konkurs Olimpus z j. angielskiego kl. IV-VIII ogólnopolski laureat XII
laureat XIII
28.11.2018 Kujanek Ola
Galubińska Maria
Szymaniak Karolina
Galubińska Ania
Piątkowska Zofia
Lipowicz Aleksandra
Sobańska Asia
Jurga Martyna
Mikołajczyk Karina
Kominek Julia
Wachowiak Barbara
Rutkowska Ola
Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Warcabach szkolny 1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
4. miejsce
5. miejsce
6. miejsce
7. miejsce
8. miejsce
9. miejsce
10. miejsce
11. miejsce
12. miejsce
28.11.2018 Krawczyk Mateusz
Miara Mateusz
Nowak Jakub
Lidke Tomasz
Szymaniak Szymon
Tomczak Bartek
Wójkiewicz Jakub
Galiński Jakub
Szymański Mateusz
Sieradzki Miłosz
Wojciński Hubert
Stypczyński Szymon
Żytkowiak Mikołaj
Tomczak Wiktor
Maciejewski Filip
Roth Michał
Szymkowiak Kamil
Wachowiak Franciszek
Diller Adam
Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Warcabach szkolny 1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
4. miejsce
5. miejsce
6. miejsce
7. miejsce
8. miejsce
9. miejsce
10. miejsce
11. miejsce
12. miejsce
13. miejsce
14. miejsce
15. miejsce
16. miejsce
17. miejsce
18. miejsce
19. miejsce
12.12.2018 DZIEWCZĘTA
7 m. Ania Kucharska
13 m. Ewa Gąsiorowska
14 m. Lena Siejak
15 m. Oliwia Trojanowicz
CHŁOPCY
6 m. Jakub Nowak
11 m. Szymon Szymaniak
13 m. Tomasz Lidke
14 m. Mateusz Miara
Mistrzostwa Gminy w Warcabach gminny dziewczynki III miejsce
chłopcy III miejsce
14.12.2018 Nina Wasiluk, Paweł Hładyszewski, Zofia Grześkowiak, Michał Niemier, kl. VIa Konkurs Ekologiczny Drzewo Franciszka powiatowy I miejsce
30.01.2019 Weronika Szymańska
Maja Paluch
Ola Kuligowska
Anastazja Janicka
Ania Kucharska
Natalia Morszner
Julia Stypczyńska
Iza Gorwa
Blanka Mazurkiewicz
Asia Bartkowiak
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ
Igrzyska Dzieci
gminny V miejsce
31.01.2019 Kuba Loga
Paweł Hładyszewski
Miłosz Sieradzki
Bartkowiak Kamil
Filip Wittmann
Bartek Marcinkowski
Lamber Laskowski
Tymon Halaburda
Arkadiusz Perdoch
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ
Igrzyska Dzieci
gminny III miejsce
04.02.2019 Weronika Szymańska
Ola Gnyś - bramkarka
Ola Kuligowska
Anastazja Janicka
Ania Kucharska
Natalia Morszner
Blanka Mazurkiewicz
Ewa Gąsiorowska
Agata Wrzeszcz
Marta Wlazła
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ
IGRZYSKA DZIECI
gminny III miejsce
04.02.2019 Kuba Loga
Bartek Marcinkowski – bramkarz
Kamil Bartkowiak
Mateusz Mieniok
Miłosz Sieradzki
Jan Szofer
Kuba Galiński
Tymon Halaburda
Filip Wittmann
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ
IGRZYSKA DZIECI
Gminny II miejsce
04.02.2019 Martyna Jurga
Sandra Schepke – bramkarka
Samanta Schepke
Zosia Piątkowska
Wanesa Tylkowska
Asia Sobańska
Ola Lipowicz
Szymaniak Karolina
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ
IGRZYSKA MŁODZIEŻY
gminny II miejsce
04.02.2019 Wojciński Hubert
Stypczyński Szymon
Tomczak Bartek
Mateusz Krawczyk
Kacper Miścisz
Kuba Kołodziejczak
Wojtek Skrzypczak
Oliwier Zakrzewski
Mikołaj Lis
Tobiasz Pewiński
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ
IGRZYSKA MŁODZIEŻY
gminny IV miejsce
04.02.2019 Michalina Nowicka
Leon Mazurkiewicz
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś" ogólnopolski finalistka
finalista
06.02.2019 Kuba Loga
Kamil Bartkowiak
Mateusz Mieniok
Jan Szofer
Filip Wittmann
Bartek Marcinkowski
Arek Perdoch
Krzysztof Włodarz
Kacper Wesołek
Bartek Ogórkiewicz
Paweł Hładyszewski
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ
IGRZYSKA DZIECI
gminny II miejsce
11.02.2019 Hubert Wojciński
Jakub Kołodziejczak
Maks Pogonowski
Mikołaj Miścisz
Tobiasz Pewiński
Wojtek Skrzypczak
Filip Niemier
Mikołaj Lis
Adam Armatys
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ
IGRZYSKA MŁODZIEŻY
gminny IV miejsce
19.02.2019 Martyna Jurga
Zosia Piątkowska
Ola Lipowicz
Julia Różańska
Asia Sobańska
Karolina Szymaniak
Wiktoria Sójka
Wiktoria Werner
Samanta Schepke
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
gminny IV miejsce
20.02.2019 Hubert Wojciński
Szymon Stypczyński
Jakub Kołodziejczak
Kacper Miścisz
Maks Pogonowski
Bartek Tomczak
Tobiasz Pewiński
Wojtek Skrzypczak
Marcin Strugarek
Oliwier Zakrzewski
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
gminny IV miejsce