Nasze sukcesy 2017/18

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

11.10
Mateusz Krawczyk VII b
Mateusz Napieralski VII a
Filip Maciejewski VII b
Nadzieja Pawłowska VII a
Mistrzostwa w Szachach Drużynowych gminny
II miejsce
27.10

Wanesa Tylkowska VII a

Sandra Schepke VI b

Samanta Schepke VI b

Amelia Karaszewska VI b

Ola Kominek VI a

Ola Gierszewska VI a

Ania Galubińska VI a

Julia Wojtaszyk VI b
Mistrzostwa w Unihokeju
gminny
II miejsce
6.11
Zofia Augustyniak  II
Zofia Połajdowicz  
XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski w kategorii klas I – III
rejonowy
I miejsce
wyróżnienie
29.11
N. Wasiluk Va,
A. Gierszewska VIa, W. Błaszkowiak VIIa
Gminny Konkurs J. Angielskiego We are the winners dla kl. V-VII gminny
Im zespołowo
12.12

Emilia Pogonowska

Joanna Gutkiewicz

Zofia Augustyniak

Karina Mikołajczak

Aleksandra Skotarczak

Maja Niemier IIIa

Kamil Kozłowski

Stanisław Żelazny

Cezary Wlazły

Leon Tomczak

Jan Konatkowski

Aleksander Nowacki

Bartek Ogórkiewicz

Rodzice:

Monika Skotarczak

Remigiusz Konatkowski

Turniej sportowy - Bawmy się razem
gminny
I miejsce druzynowo
13.12
Aleksandra Gierszewska VIa
Zofia Piątkowska VIIb
Weronika Szymańska Vb
Anna Galubińska VIa
Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach gminny 2 miejsce
4 miejsce
7 miejsce
12 miejsce
20.12 Zofia Piątkowska VII b
Samanta Schepke VI b
Paulina Bukczyńska VII b
Aleksandra Gierszewska VI a
Weronika Szymańska V b
Ola Kujanek VI a
Marika Trzeciak VII a
Weronika Wachowiak VI b
Ola Kuligowska V a
Mistrzostwa w Piłce Siatkowej - Igrzyska Dzieci gminny II miejsce
31.01 Mateusz Krawczyk
Jakub Nowak
Kacper Wesołek
Tomasz Lidke
Jan Szofer
Noworoczny Turniej Szachowy szkolny 1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
5 miejsce
07.02 Zosia Piątkowska VII b
Wanesa Tylkowska VII a
Ola Gierszewska VI a
Ola Kujanek VI a
Matylda Scholz VI a
Amelia Karaszewska VI b
Samanta Schepke VI b
Ola Gnyś V b
Weronika Szymańska V b
Blanka Mazurkiewicz IV b
Natalia Morszner IV b
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej - Igrzyska Dzieci gminny II miejsce
1.03
Maria Forgacz IIIa
Ogólnopolski Konkurs J. Angielskiego ,,Olimpusek"
ogólnopolski
laureat
2.03
Kacper Wesołek kl. IIIa
Zuzanna Urbańska kl. IIIe

Stypendiada - konkurs plastyczny Plastuś dla kl. II-III ogólnopolski
laureat finalistka
9.03
Anna Galubińska VIa
Julia Kominek VIa

Ortograficzne potyczki
gminny
I miejsce
III miejsce

10.03
Weronika Potocka IIIa  
Marta Majewska 0a

Michał Roth III c 
XVI Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria klas 0 - III
gminny
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie

10.03
Karolina Szymaniak VIIb
Anna Galubińska kl. VIa
Natalia Morszner IVb, Blanka Mazurkiewicz IVb
XVI Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria klas IV - VII
gminny
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce

27.03
Paulina Bukczyńska kl. VIIb


Chroniąc planetę stawiamy na OZE - konkurs plastyczny wojewódzki
laureatka
6.04
Wojciech Błaszkowiak VIIa,  Jakub Mańczak VIIb Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla kl. VII  gminny
I miejsce
III miejsce

16.05
Weronika Szymańska, Aleksandra Gnyś Vb
II Międzyszkolny Konkurs "Ja nie serfuję! Ja programuję!"
gminny
II miejsce zespołowo
16.05
Oliwia Wrzeszcz, Agata Wrzeszcz Vb
Konkurs na projekt Scratch "Moja szkoła marzeń"
gminny
I miejsce zespołowo
24.05
W. Błaszkowiak VIIa

J. Mańczak VIIa
N. Pawłowska VIIa

Konkurs j. ang. klas IV - VII ,,The Big Challengen"
międzynarodowy
I m. województwo, 10 m  w kraju
6 m województwo
8m województwo

30.05
Maja Niemier III
Maja Forgacz III

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej Lets sing
gminny
II miejsce
III miejsce

6.06 klasa III c
klasa 0b

Konkurs plastyczny ,,Czym dla Ciebie jest Europa
międzynarodowy
(gmina Partnerska Konigstein)

Europejska Nagroda Młodzieżowa
7.06
Zuzanna Przybył Ib
Alicja Płatek Ia,
Julia Łukowiak Ib


Konkurs Zuch - nauczanie zintegrowane ogólnopolski laureat
laureat
laureat

24.04
Maksymilian Langner z kl. IIIb

Gminny Konkurs Ortograficzny Mistrz ortografii kl. III gminny
IIm
20.04
Paulina Bukczyńska kl. VII, Mateusz Krawczyk kl. VII,  Mikołaj Koprucki  kl. VII

Gminny Ekologiczny Konkurs Plastyczny Drzewo Franciszka kategoria fotografia
gminny
Im
IIm
IIIm

20.04
Natalia Fankidejska kl. VII
Gminny Ekologiczny Konkurs Plastyczny Drzewo Franciszka -  kategoria- grafika
gminny
II m
20.04
Malina Witkowska kl. IVb
Gminny Ekologiczny Konkurs Plastyczny Drzewo Franciszka -  kategoria - plakat
gminny
IIm