Nasze sukcesy 2016/17

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

4.10
Zuzanna Nikonowicz Vb
Wiktoria Werner Vb

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

gminny

III m. zespołowo

18.10

Franciszek Kowalski VIb
Patryk Michałowski Va
Tymon Włodarczak Va
Jakub Loga
Wojtek Skrzypczak Vb
Marcin Strugarek Vb
Paweł Hładyszewski IVa
Mikołaj Koprucki VIa

Mistrzostwa Gminy w piłce halowej chłopców

gminny

II m. zespołowo

21.10

Jurga Martyna VI b

Szymaniak Karolina VI b

Karaszewska Amelia V b

Wojciński Hubert VI b

Tomczak Bartosz VI b

Kowalski Franciszek VI a

lekkoatletyka

szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

26.10

Gabrysia Domagała VIa
Ola Jankowiak VIb
Martyna Jurg VIb
Zuzanna Nikonowicz VIb
Karolina Szymaniak
Joanna Sobańska
Wiktoria Werner
Martyna Przewoźna
Ola Ogórkiewicz IVa
Schepke
Zofia Piątkowska

Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt

gminny

III m. zespołowo

4.11
Zofia Augustyniak Ia
Wpisani w historię - konkurs recytatorski w kategorii kl. I - III
powiatowy
II miejsce
7.11

Gierszewska Aleksandra V a

Werner Wiktoria VI a

Szymańska Weronika IV b

Tymon Włodarczak V a

Mateusz Krawczyk VI b

Patryk Michałowski V a
warcaby
szkolny

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

8.11

Franciszek Frączek Ia

Jędrzej Krześ IIb

Blanka Mazurkiewicz IIIb

The magic world of English - konkurs j. angielskiego kl. I - III

gminny
III. m. zespołowo

9.11

Piątkowska Zosia VI b
Szymańska Weronika IV b
Werner Wiktoria VI a

warcaby

gminny

2 miejsce

4 miejsce

5 miejsce
22.11
Szymańska Weronika IV b
Piątkowska Zosia VI b
warcaby
powiat

3 miejsce

5 miejsce
22.11
Jakub Galiński IVa
Aleksandra Gierszewska Va
Wojciech Błaszkowiak VIa
We are the winners - konkurs j. angielskiego
gminny
III m. zespołowo
3.12
Paulina Bukczyńska VIb
Złóbek Wielkopolski 2016
ogólnopolski
wyróżnienie
12.12
Natalia Jarzyna I
Karina Mikołajczak I
Dawid Rauk IId
Stanisław Bartkowiak IIc
Blanka Mazurkiewicz IIIb
Joanna Bartkowiak IIIa
XV Gminna Sztafeta Matematyczna dla uczniów klas I - III
gminny
III m. zespołowo
12.12
Nadzieja Pawłowska VIa
,,Owady w lesie" - konkurs plastyczny gminny
III miejsce
14.12
klasa IIc
Wspólnie w Europie - różnorodność kultur - konkurs na plakat
międzynarodowy
wyróżnienie 
15.12
Zosia Augustyniak Ia
Julia Andrzejewska IId
Natalia Jarzyna Ia
Emilia Siejak IIId
Maja Niemier IIa
Julia Skotarczak IIIa
Blanka Mazurkiewicz IIIb
Cezary Wlazły IId
Jan Konatkowski IIe
Aleksander Nowacki IIb
Mateusz Miara IIb
Marcin Sobkowiak IIId
Norbert Gramsz IIIc
Bartek Ogórkiewicz IIB
 XII Gminny turniej sportowy ,,Bawmy się razem"
gminny
I m. zespołowo
15.12
Ola Jankowiak VIa
Martyna Jurga VIb
Zuzanna Nikonowicz VIb
Wanesa Tylkowska VIb
Amelia Karaszewska Vb
Samanta Schepke Vb
Nicole Grzywarczyk Vb
Karolina Szymaniak Vb
Wiktoria Werner VIa
Joanna Sobańska VIb

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej
gminny
II m. zespołowo
16.12
Maks Pogonowski VIa
Franek Kowalski VIa
Bartosz Tomczak VIb
Patryk Michałowski Vb
Tymon Włodarczak Va
Szymon Stypczyński VIb
Jakub Loga IVa
Filip Maciejewski VIb
Mikołaj Koprucki VIa
Marcin Strugarek Vb

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej gminny
I m. zespołowo
10.01
Martyna Jurga VIb
Zuzanna Nikonowicz VIb
Wanesa Tylkowska VIb
Nikole Grzywarczyk Vb
Karolina Szymaniak VIb
Joanna Sobańska VI b
Zofia Piątkowska
Aleksandra Jankowiak VIb
Nadzieja Pawłowska VIa
Martyna Każmierowska VIa
Aleksandra Lipowicz VIa
Gabrysia Owczarczak VIa
Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt
gminny
II m. zespołowo
13.01

Pogonowski Maks VI a

Stypczyński Szymon VI a

Kowalski Franek VI a

Tomczak Bartosz VI b

Loga Jakub IV a

Skrzypczak Wojtek V b

Strugarek Marcin V b

Koprucki Mikołaj VI a

Krawczyk Mateusz VI b

Błaszkowiak Wojtek VI a

Kołodziejczak Jakub VI a

Miścisz Kacper VI a
piłka koszykowa
gminny
II miejsce
27.02

Pogonowski Maks VI a

Stypczyński Szymon VI a

Kowalski Franek VI a

Tomczak Bartosz VI b

Loga Jakub IV a

Maciejewski Filip VI b

Michałowski Patryk V a

Włodarczak Tymon V a

Strugarek Marcin V b

Koprucki Mikołaj VI a
piłka siatkowa
powiatowy
IX miejsce
23.03

Kuligowska Aleksandra IV a

Szymańska Weronika IV b

Hładyszewski Paweł IV a

Loga Jakub IV a

Janicka Anastazja IV b

Samelak Oliwia IV b
mini-piłka siatkowa
gminny

I miejsce


III miejsce


IV miejsce
25.03
IIm Weronika Potocka kl. IIa,
Dominik Bzymek IIa
Julia Stypczyńska kl. IIIc
Natalia Morszner kl. IIIb
XV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej kl.I-III gminny
II miejsce
III miejsce
25.03
Karolina Szymaniak kl. VIb
 Anna Galubińska kl. Va
 Maria Galubińska kl. VIb
XV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej kl.IV-V- gminny
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
24.03
Maria Galubińska kl. VIb Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
rejonowy
finalista
30.03
Wojciech Błaszkowiak VIa
Olimpus z j. angielskiego - sesja zimowa
ogólnopolski
laureat
30.03.
Michał Niemier IVa
Olimpus z przyrody - sesja zimowa
ogólnopolski
laureat
30.03
Blanka Mazurkiewicz IIIb
Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych
ogólnopolski
laureat
14.02
Weronika Potocka IIa
Ogólnopolski konkurs czytelniczy ,,Abecadło" ogólnopolski
wyróżnienie
14.02
Blanka Mazurkiewicz IIIb
Kacper Wesołek IIa
Jakub Wesołek IIIb

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Plastuś" ogólnopolski
wyróżnienie
17.02
Weronika Szymańska IVb
Michał Niemier IVa
Ogólnopolski konkurs czytelniczy,,Kreator" ogólnopolski
wyróżnienie
17.02
Anna Galubińska Va
Ogólnopolski konkurs literacki ,,Polonus" ogólnopolski
wyróżnienie
30.03
Aleksandra Gierszewska Va
Adam Armatys Vb
Zuzanna Nikonowicz VIb
Maria Galubińska VIb
VI Gminny Konkurs Matematyczny
gminny
I miejsce zespołowo
3.04
Zuzanna Nikonowicz VIb
Michalina Winiecka VIa
Gabrysia Domagała VIa
Mistrzostwa Gminy w Ergometrach Wioślarskich
gminny
II miejsce zespołowo
3.04
Michalina Winiecka VIa Mistrzostwa Gminy w Ergometrach Wioślarskich gminny
III m ind.
11.04

Turniej ORLIKA w piłce nożnej
gminny
I miejsce zespołowo
11.04

Turniej ORLIKA w piłce nożnej rejonowy
II miejsce zespołowo
27.04
Anna Galubińska Va
Palić nie palić - oto jest pytanie - konkurs na rebus o tematyce antynikotynowej
powiatowy
wyróżnienie
26.05
Jakub Mańczak kl. VIb Wojewódzki Konkurs z j. angielskiego rejonowy finalista
26.05
Wojciech Błaszkowiak kl. VIa Wojewódzki Konkurs z j. angielskiego wojewódzki laureat
28.04
Dominik Bzymek IIa
Karolina Szymaniak Vb
Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Małolata w Puszczykowie  rejonowy
I m - w kategorii I - III
II miejsce w kategorii IV - VI
18.05
Maja Niemier IIa
Gminny Konkurs Recytatorski z j. angielskiego
gminny
III miejsce
25.05
Nadzieja Pawłowska VIa
Martyna Przewoźna VIa

I Konkurs Krajoznawczy o Gminie Kórnik dla szkół podstawowych i gimnazjów
gminny
III miejsce zespołowo





13.06
Zofia Augustyniak I
Karina Mikołajczak I
Stanisław Zimny IIIa
Ogólnopolski konkurs ,,Zuch"
ogólnopolski
laureat
laureat
laureat