Nasze sukcesy 2015/16

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

10.09.2015

Pogonowski Maksymilian –
kapitan, V a

Koprucki Mikołaj – bramkarz, V a

Kowalski Franek, V a

Błaszkowiak Wojtek, V a

Tomczak Bartosz, V b

Napieralski Mateusz, V a

Kołodziejczyk Jakub, V a

Miścisz Kacper, V a

Tomczak Wiktor, V b

piłka nożna

gminny

I miejsce

21.09.2015

Maślanka Krzysztof VI a

Pogonowski Maksymilian V a

Rataj Adrian VI b

Czechak Dominik VI a

Wojciński Hubert V b

Kuźma Marcin VI b

Rozmiarek Nikola VI a

czwórbój lekkoatletyczny

gminny

1 miejsce ind.

2 miejsce ind.

3 miejsce ind.

5 miejsce ind.

I miejsce zespołowo

3 miejsce ind.

29.09.2015

Zawada Tomasz VI a

Stypczyński Szymon V b

Parcheta Mateusz VI a

drużynowy tenis stołowy

gminny

II miejsce

8.10.2015

Frączek Antosia V b
Stypczyński Szymon V b
Nikonowicz Zuza V b
Niemier Filip IV a
Gierszewska Ola IV a
Michałowski Patryk IV a
Karaszewska Amelia IV b
Skrzypczak Wojtek IV b
Piasecka Weronka VI a
Frączek Ignacy VI a

sztafety pływackie

gminny

powiatowy

II miejsce

XV miejsce

17.11.2015

Aleksandra Gierszewska IVa

Wojciech Błaszkowiak Va

Igor Gierszewski VIa

,,We are the winners” Gminny Konkurs Języka Angielskiego

gminny

I miejsce zespołowo

20.11. 2015

  • Zawada Tomasz VI a
  • Krawczyk Mateusz V b
  • Kowalski Franek V a

Rozmiarek Nikola VI a

szachy drużynowe

gmina

II miejsce

23.11. 2015

Potrawiak Sandra VI a

Zawada Tomek VI a

Piątkowska Zosia V b

Szymańska Weronika III b

Wener Wiktoria V a

Włodarczyk Tymon IV a

Cyrulewski Kuba VI b

Steinitz  Jakub IV a

warcaby

gmina

3 miejsce

3 miejsce

II miejsce drużynowo

24.11. 2015

Maślanka Krzysztof VI a

Czechak Dominik VI a

Cyrulewski Kuba VI b

Zawada Tomek VI a

Parcheta Mateusz VI a

Tyliński Kamil VI a

Zięta Mieszko VI b

Gierszewski Igor VI a

Wojciński Hubert V b

Kuźma Marcin VI b

Rataj Adrian VI b

piłka ręczna

półfinał powiatu

III miejsce

24.11.2015

Zawada Tomek VI a

Potrawiak Sandra VI a

warcaby

powiat

2 miejsce

4 miejsce

listopad .2015

Gabriela Siejak Ia

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego kl.I-III

gminny

wyróżnienie

14. 12 2015

Maksymilian Langner Ib,
 Stanisław Bartkowiak Ic,
Wiktor Kowalski kl. IIb,
 Blanka Mazurkiewicz IIb,
Tomasz Lidke IIIa,
 Aleksandra Gnyś IIIb

Sztafeta matematyczna

gminny

II miejsce zespołowo

16.12.2015

Maślanka Krzysztof VI a

Zawada Tomasz VI a

Tyliński Kamil VI a

Czechak Dominik VI a

Cyrulewski Jakub VI b

Wojciński Hubert V b

Stypczyński Szymon V a

Parcheta Mateusz VI a

Kujawa Wojtek VI b

Gierszewski Igor VI a

Koprucki Mikołaj V a

piłka siatkowa gminny I miejsce
7.12.2015 r.

Zofia Kmiecik – I a

Natalia Jarzyna - I c

Julia Andrzejewska – I d

Blanka Mazurkiewicz – II b

Julia Skotarczak – II a

Aleksandra Dłużyk – III a

Aleksandra Ogórkiewicz – III a

Bartosz Ogórkiewicz – I a

Aleksander Nowacki – I d

Jan Konatkowski – I e

Wiktor Kowalski – II b

Lucjan Nowicki – II b

Szymon Szymaniak – III a

Jakub Loga – III a

oraz osoby dorosłe:

p. Olga Kudła

p. Tomasz Mazurkiewicz

p. Adam Nowicki
Mistrzostwa gminy dla kl. I - III ,,Bawmy się razem" gminny I miejsce zespołowo
15.01.2016 Michał Wojtaszyk kl. VIb,
P. Bukczyńska Vb
SP nr 2 w Kórniku

Konkurs plastyczny „Noc biologów klimatycznie” dla kl. IV-VI rejonowy I miejsce
wyróżnienie
Im w klasyfikacji szkół podstawowych
10.02.2016

Krzysztof Maślanka – kapitan, VI a

Tomek Zawada, VI a

Kamil Tyliński, VI a

Dominik Czechak, VI a

Hubert Wojciński, V b

Szymon Stypczyński, V a

Wojtek Kujawa, VI b

Igor Gierszewski, VI a

Marcin Kuźma, VI b

Adrian Rataj, VI b

Mieszko Zięta, VI b
Mistrzostwa gminy w koszykówce chłopców gminny I m zespołowo
18.02.2016

Krzysztof Maślanka – kapitan, VI a

Tomek Zawada, VI a

Kamil Tyliński, VI a

Dominik Czechak, VI a

Jakub Cyrulewski, VI b

Hubert Wojciński, V b

Szymon Stypczyński, V a

Mateusz Parcheta, VI a

Wojtek Kujawa, VI b

Mikołaj Koprucki, V a
   Mistrzostwa w piłce siatkowej
półfinał powiatu
II m zespołowo
23.02.2016

Weronika Piasecka – kapitan, VI a

Martyna Przewoźna – bramkarka, Va

Nikola Rozmiarek, VI a

Natalia Woźniak, VI b

Basia Grzembowska, VI b

Sandra Potrawiak, VI a

Zuza Nikonowicz, V b

Martyna Jurga, V b

Wiktoria Werner, V a

Ola Jankowiak, V a
Mistrzostwa Gminy Kórnik w unihokeju gminny II miejsce zespołowo
24.02.2016

Dominik Czechak – kapitan, VI a

Marcin Kuźma – bramkarz, VI b

Kuba Cyrulewski, VI b

Hubert Wojciński, V b

Szymon Stypczyński, V a

Maks Pogonowski, V a

Franek Kowalski, V a

Wojtek Błaszkowiak, V a

Wojtek Skrzypczak, IV b

Marcin Strugarek, IV b

Jakub Steinitz, IV a

Oliwier Zakrzewski, IV a
Mistrzostwa Gminy Kórnik w unihokeju gminny III miejsce zespołowo
29.02.2016 Weronika Szymańska IIIb
Aleksandra Gnyś IIIb
Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczy ogólnopolski laureat
wyróżnienie
29.06.2016
Blanka Mazurkiewicz IIb
Stypendiada wczesnoszkolna - kon. matematyczny
ogólnopolski
wyróżnienie
29.02.2016 
Blanka Mazurkiewicz IIb
Jakub Wesołek IIb

Stypendiada wczesnoszkolna - kon. plastyczny
ogólnopolski
wyróżnienie
wyróżnienie

1.03.2016

Krzysztof Maślanka – kapitan, VI a

Kamil Tyliński, VI a

Dominik Czechak, VI a

Hubert Wojciński, V b

Wojtek Kujawa, VI b

Jakub Cyrulewski, VI b

Marcin Kuźma, VI b

Adrian Rataj, VI b

Mateusz Parcheta, VI a

Mieszko Zięta, VI b

Szymon Stypczyński, V a
Mistrzostwa gry w piłkę koszykową
półfinał powiatu
II miejsce zespołowo
9.03.2016
Anna Galubińska IVa
Aleksandra Gierszewska IVa
Martyna Jurga Vb
Nadzieja Pawłowska Va
V Gminny Konkurs Matematyczny. gminny
I miejsce zespołowo

Blanka Mazurkiewicz IIb
Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs matematyczny
ogólnopolski
wyróżnienie

Blanka Mazurkiewicz IIb
Jakub Wesołek IIb
Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastyczny ogólnopolski wyróżnienie
wyróżnienie

Weronika Szymańska IIIb
Aleksandra Gnyś IIIb
Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs
czytelniczy

I miejsce
wyróżnienie
19.03
Anna Galubińska IVa
Karolina Szymaniak Vb
Maria Galubińska Vb
Maria Matuszewska VIb
Matylda Szolz IVa
Natalia Woźniak VIb
XIV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
kategoria klas IV - VI
gminny
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
19.03
Oliwia Kotaś Ic
Aleksandra Rybka IIa
Zofia Grześkowiak IIIa
Mikołaj Dudek IId
Jędrzej Dudek Ic
XIV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Kategoria klas I - III
gminny
I miejsce
II miejsce
II miejsce

III miejsce
III miejsce

25.03
Wojciech Błaszkowiak Vb
Igor Gierszewski VIa
Aleksander Wasiluk VIa
Sandra Potrawiak VIa
Ogólnopolski Konkursu Przedmiotowy Olimpus - Język Angielski ogólnopolski
laureat
laureat
laureat
laureat
25.03.
Igor Gierszewski VIa
Sandra Potrawiak VIa
Ignacy Frączek VIa 

Ogólnopolski Konkursu Przedmiotowy Olimpus - Przyroda ogólnopolski
laureat
laureat
laureat

7.04
Amelia Kossak IIa
Blanka Mazurkiewicz IIb
Marta Lamprecht IId
Michał Niemier IIIa

Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpusek" w zakresie nauczania zintegrowanego
ogólnopolski
laureat
laureat
laureat
laureat

8.04


Werner
Wiktoria
Konkurs Plastyczny ,,Chrzest polski 966 - 2016" wojewódzki I miejsce
9.04 Antonina Frączek Vb 34 Konkurs Poezji i Prozy francuskiej wojewódzki 2 miejsce
12.04

Krzysztof Maślanka VIa kapitan

Kamil Tyliński VIa - bramkarz

Kuba Cyrulewski VIb

Maks Pogonowski

Franek Kowalski

Wojtek Błaszkowiak

Hubert Wojciński Vb

Mateusz Parcheta VIa

Adrian Rataj VIb

Dominik Czechak VIa

piłka nożna

gmina

Inea cup
I miejsce
22.04 Kotaś Oliwia Ic
Rybka Aleksandra IIa
Galubińska Anna IVa
Festiwal Piosenki Małolata międzyszkolny wyróżnienie
III miejsce
wyróżnienie
29.04 Kossak Amelia IIa
Mazurkiewicz Blanka IIb
Lamprecht Marta IId
Niemier Michał IIIa
Olimpusek - zintegrowany dla klas I - III ogólnopolski laureat
laureat
laureat
laureat
6.05

1.Nikola Rozmiarek VI a – 2 m. ind.

2.Kinga Trybulska VI a

3. Wiktoria Chudek VI a

1.Tomek Zawada VI a– 1 m. ind.

2.Igor Gierszewski VI a

3.Wojtek Kujawa VI b

1.Patrycja Skornia VI a – 1 m. ind.

2.Natalia Woźniak VI b

3.Sandra Potrawiak VI a

1.Kamil Tyliński VI a – 3 m. ind.

2.Dominik Czechak VI a

3.Szymon Stypczyński V a
Mistrzostwa  Gminy w Ergometrach Wioślarskich
gminny

I miejsce zespołowo

I miejsce zespołowo

III miejsce zespołowo

III miejsce zespołowo
11.05
Potrawiak Sandra kl. Via
Olimpiada przedmiotowa z matematyki - sesja wiosenna
ogólnopolski
laureat
11.05
Wasiluk Aleksander kl. VIa
Olimpiada przedmiotowa z przyrody - sesja wiosenna
ogólnopolski
laureat
11.05
Bukczynska Paulina kl. Vb
Błaszkowiak Wojciech kl. Vb
Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego - sesja wiosenna


ogólnopolski
laureat
laureat
20.05

ROCZNIK 2005 i młodszy

Dłużyk Ola

Włodarczak Tymon

ROCZNIK 2004

Pogonowski Maks

ROCZNIK 2003

Matuszewska Maria
Indywidualne Biegi Przełajowe – Biała Dama gminny

ROCZNIK 2005 i młodszy

2m

2m

ROCZNIK 2004

3m

ROCZNIK 2003

3m
1.06 Blanka Mazurkiewicz IIb III Konkurs fotograficzny ,,ochrona piękna w środowisku przyrodniczym międzyszkolny nagroda specjalna
1.06
Blanka Mazurkiewicz IIb
Ania Krawczyk IIIa
II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny Kórnik 2016
III Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny Kórnik 2016

gminny
nagroda jurora
nagroda specjalna

2.06 Igor Gierszewski  The Big Chlellenge ogólnopolski laureat wojewódzki
8.06
Jędrzej Krześ Ib
Mikołaj Żytkowiak kl. Ib
Dominik Bzymek kl. Ia
Maksymilian Langner kl.Ib

Ogólnopolski Konkurs "ZUCH" - nauczanie zintegrowane
ogólnopolski
laureat
laureat
laureat
laureat

8.06
Jędrzej Krześ I b
Ogólnopolski Konkurs "ZUCH" - j. angielski ogólnopolski
laureat
17.06 Wojtaszyk Julia kl. IVb,
Galubińska Maria  kl. Vb,
 Bukczyńska Paulina kl. Vb
XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo” powiatowy I m
II m
wyróżnienie honorowe