Nasze sukcesy 2014/2015

DATA

UCZEŃ/ZESPÓŁ

NAZWA KONKURSU

ETAP

MIEJSCE

11.09

Krzysztof Maślanka Va
Szymon Cyrulewski VI
franek Kowalski IVa
Marcel Łagoda VI
Piotr Matuszewski VI
Maks Pogonowski IV

Mistrzostwa Gminy 
w Czwórboju Lekkoatletycznym

gminny

I miejsce
I miejsce - chł.  zesp.
III miejsce - dz. zesp.

25.09

Kl. Vab

XIII rajd rowerowy do Radzewa

gminny

I miejsce zespołowo

26. 09

Ola Toboła VI

Adrian Rataj V b

Dominika Gramsz V b

Piotr Matuszewski VI

Maria Matuszewska V b

Marcel Łagoda VI

Maks Pogonowski IV a

Nikola Rozmiarek V a

Agata Lamprecht VI

Krzysztof Maślanka V a

Sztafetowy bieg przełajowy

gmina

powiat

II miejsce zespołowo

XIII miejsce zesp.

7.11

Adam Klinowski IIIa

Agata Lamprecht VI

Konkurs recytatorski ,,Wpisani w historię”

rejonowy

II miejsce

II miejsce

14.11

Agata Lamprecht VI
Celestyna Siejak VI

II konkurs przyrodniczo-artystyczny - rymowanki

wojewódzki

II miejsce
III miejsce

14.11

Maria Galubińska IVb

II konkurs przyrodniczo-artystyczny - praca plast

wojewódzki

III miejsce

19.11

Jakub Wesołek kl. Ib
Nina Wasiluk kl. IIa Aleksandra Gierszewska kl. IIIa

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Klas I-III Szkół Podstawowych „The magic World of English”

gminny

III miejsce zespołowo
 

1.12

A. Lamprecht kl. VI
Z. Jankowiak kl. VI 
W. Piasecka kl. Va

Wydarzenia Roku Liturgicznego

gminny

I miejsce

 4.12

W. Kowalski kl. I 
B. Mazurkiewicz kl.I
A. Ogórkiewicz kl. II 
T. Lidke kl. II
T. Włodarczak kl. III  
P. Michałowski kl. III

XII Gminna Sztafeta Matematyczna klas I-III 

gminny

 I miejsce zespołowo

9.12

Mieszko Zięta kl. Vb

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Anioły strzegą szkoły"

powiatowy

I miejsce 

15.12

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej chłopców

gminny

I miejsce
zespołowo

16.12

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt,

gminny

III miejsce 
zespołowo

19.12

Paulina Bukczyńska kl. IV
Mieszko Zięta kl.Vb

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z historii 

ogólnopolski

laureaci

19.12

Sandra Potrawiak kl. Va, Igor Gierszewski kl. Va

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z 
j. angielskiego

ogólnopolski

laureaci

19.12

Nadzieja Pawłowska kl. IVa 
Maria Galubińska kl. IVb Aleksander Wasilukkl. Va

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z przyrody

ogólnopolski

laureaci

9.01

Agata Lamrecht VI

IV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

rejonowy

finalistka

5.02

Szymon Cyrulewski VI
Krzysztof Maślanka V a
Kasper Jankowski VIPiotr Matuszewski VIJakub Iszkuło VI
Miłosz Nawrocki VI
Kamil Tyliński V a
Kuba Cyrulewski  V b
Mieszko Zięta V b
Wojtek Kujawa V b
Marcin Kuźma V b
Adrian Rataj V b

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców

gminny

III miejsce
zespołowo

6.02

Ola Toboła VI
Celestyna Siejak VI
Zosia Jankowiak VI
Zuza Kobielak VI
Jagna Lasek VI
Iwona Czechak VI
Oliwia Kordylasińska VI
Nikola Rozmiarek V a
Weronika Piasecka V a
Maria Matuszewska V b
Natalia Woźniak V b

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce dziewcząt

gminny

II miejsce 
zespołowo

11.02

W. Błaszkowiak
Igor Gierszewski Va
Agata Lamprecht VI

Gminny Konkurs Języka Angielskiego,

gminny

I miejsce
zespołowo

13.02

Agata Lamrecht VI

IV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

wojewódzki

laureatka

25.02.

Matylda Scholz IIIa

Konkurs plastyczny ,,Plastuś"

ogólnopolski

finalista

25.02

Weronika Szymańska IIb

Konkurs czytelniczy ,,Abecadło"

ogólnopolski

finalista

 12.03

Tymon Włodarczak 
Jakub Galiński
Weronika Szymańska IIb
 

 Olimpusek w nauczaniu zintegrowanym

ogólnopolski

laureat 
laureat
laureatka
 

 19.03

Siejak Celestyna VI
Kasia Świerzewska VI
Toboła Ola VI
Jankowiak Zosia VI
Kobielak Zuza VI
Lasek Jagna VI 
Czechak Iwona VI
Rozmiarek Nikola V a
Piasecka Weronika V a
Matuszewska Maria V b
Woźniak Natalia V b

Gminne zawody sportowe gry w unihokeja

gminny

II miejsce
zespołowo

  20.03

Cyrulewski Szymon VI
Matuszewski Piotr VI
Maślanka Krzysztof V a
Jankowski Kasper VI
Nawrocki Miłosz VI
Marcel Łagoda VI
Iszkuło Jakub VI 
Dominik Czechak V a
Cyrulewski Kuba V b
Wojtek Kujawa V b
Marcin Kuźma V b
Maks Pogonowski IV a

Gminne zawody sportowe gry w unihokeja

gminny

II miejsce 
zespołowo

 21.03

Anna Galubińska IIIa
Adam Klinowski IIIa
Zofia Grześkowiak IIa

XIII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

gminny

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie

 23.03

Maria Galubińska  IVb
Sandra Potrawiak Va

 Olimpus z j. angielskiego

ogólnopolski

laureatka
laureatka
 

23.03

Aleksander Wasiluk Va
Mieszko Zięta Vb
Agata Lamprecht VI

olimpus z przyrody

ogólnopolski

laureat
laureat
laureatka

15.04

Krzysztof Maślanka V a
Maksymilian Pogonowski IV a
Agata Lamprecht VI

Indywidualny bieg przełajowy

powiatowy

10 miejsce
13 miejsce
17 miejsce

22.04

1 zespół dziewcząt
Klaudia Kilanowska VI
Zosia Staśkiewicz VI
Zuza Kobielak VI
2 zespół dziewcząt
Nikola Rozmiarek V a
Kinga Trybulska V a
Zosia Jankowiak VI
1 zespół chłopców
Miłosz Nawrocki VI
Wiktor Antoniak VI
2 zespół chłopców
Igor Gierszewski V a
Wojtek Kujawa V b
Tomek Zawada V a

Ergometry wioślarskie

gminny

I miejsce 
(drużyna)
2 miejsce 
(indywidualnie)

2 miejsce 
(indywidualnie)

III miejsce 
(drużyna)


II miejsce 
(drużyna)
2 miejsce 
(indywidualnie)

III miejsce

30.04

Adam Klinowski IIIa

Międzyszkolny Festiwal Piosenki ,,Małolata"

rejonowy

wyróżnienie

5.05

Aleksandra Gierszewska IIIa
Amelia Karaszewska IIIb

Konkurs recytatorski poezji i prozy anglojezycznej klas I - III

gminny

II miejsce

III miejsce
 

8.05

Agata Lamprecht VI

Dekanalny Konkurs Recytatorski Poezji K. WQojtyły i o Janie Pawle II

dekanalny

III miejsce

11.06

Sandra Potrawiak Va
Igor Gierszewski Va
Aleksander Wasiluk Va

Olimpus j. angielski

ogólnopolski

laureat
laureat
laureat

16.06

Chłopcy V, VI

Mistrzostwa gminy Kórnik w piłce ręcznej

gminny

I miejsce

17.06

Amelia Kossak  Ia
Blanka Mazurkiewicz Ib
Marta Lamprecht Id
Michał Niemier IIa

Olimpusek nauczanie zintegrowane sesja wiosenna

ogólnopolski

4 miejsce
7 miejsce
9 miejsce
11 miejsce

19.06

Maksymilian Biegański IIb
Paulina Basalak IV

Gminny konkurs plastyczny organizowany przez spółkę ,,Kombus" w 15-lecie działalności

 gminny

 II miejsce w klasach 
I -III
II miejsce w kategorii klas IV - VI.