Nasze sukcesy 2013/2014

Data

Uczeń/zespół

zawody

etap

miejsce

10. 09

 Lasek Jagna – kapitan

Jankowiak Zosia – bramkarka

Sznura Julia

Kobielak Zuza

Toboła Ola

Tomczak Julia

Siejak Celestyna

Piasecka Weronika

Matuszewska Marysia

Świerzewska Kasia

 IV TURNIRJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁCE NOŻNEJ

gminny

II  miejsce zespołowo dziewcząt

10. 09

Matuszewski Piotr – kapitan

Iszkuło Jakub – bramkarz

Łagoda Marcel

Maślanka Krzysztof

Jankowski Kasper

Cyrulewski Jakub

Robak Mateusz

Cyrulewski Szymon

Zięta Mieszko

Flens Kai

 IV TURNIRJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁCE NOŻNEJ

gminny

 II  miejsce zespołowo chłopców

25.09

Nawrocka Wiktoria – kapitan

Sikorska Weronika

Andrzejewska Weronika

Żurawlew Julia  

Taciak Kasia

Toboła Ola

Walkowiak Mateusz

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

gminny

 III m. indywidualnie

II  miejsce zespołowo dziewcząt

III m. indywidualnie

 10.10

Piasecka Martyna VIb

Rybka Patrycja VI b

Zakrzewska Zuzanna VI

V konkurs znajomości roślin i zwierząt

rejonowy

Im zesp. 

18.10

Machunik Mateusz

TENIS STOŁOWY

gminny

III m. indywidualnie

29.10.

Piasecka Martyna VIb

Machunik Mateusz VIb

Mistrzostwa gminy w szachach

gminny

I m

II m

29.10

Piasecka Martyna VIb
Machunik Mateusz VIb
Nawrocki Miłosz V
Zawada Tomasz IVa

Mistrzostwa gminy w szachach

gminny

Im ind.
II m ind.

I m zespołowo

5.11

Rybka Patrycja VIa
Lamprecht Agata V

Konkurs recytatorski ,,Wpisani w historię"

powiatowy

Im
wyróżnienie

6.11

Machunik Mateusz

Mistrzostwa gminy w warcabach

gminny

III m. indywidualnie

12.11

Machunik Mateusz

Piasecka Martyna

Nawrocki Miłosz

Zawada Tomek

Mistrzostwa powiatu w szachach

powiatowy

VII  miejsce zespołowo

15.11

Machunik Mateusz

Mistrzostwa powiatu w warcabach

powiatowy

VIII m. indywidualnie

3.12

 Lidke Tomasz Ia
Wasiluk Nina Ia
Skrzypczak Wojciech IIb
Klinowski Adam IIa
Nikonowicz Zuzanna IIIb
Kowalski Franciszek IIIa

Sztafeta matematyczna dla klas I - III

gminny

II m 
zespołowo

6.12

Zofia Zięta V
Mieszko Zięta IV b

Rejonowy konkurs plastyczny ,,Anioły strzegą szkoły"

rejonowy

wyróżnienie
wyróżnienie

13.12

Ogórkiewicz Ola
Antoniak Gabrysia
Błaszak Ola
Scholz Matylda
Nowak Wiktoria
Jankowska Nicola
Byczyńska Zosia
Loga Kuba
Szymaniak Szymon
Hładysszewski Paweł Włodarczak Tymon
Michałowski Patryk
Tomczak Bartek
Pogonowski MaksRODZICE: p. Jankowska Patrycja i p. Michałowski Tomasz

Bawmy się razem

gminny

I miejsce zespołowo

3.01

Gierszewski Igor IVa

Olimpus z j. angielskiego

ogólnopolski

laureat

3.01

Gierszewski Igor IVa

Olimpus z j. polskiego

ogólnopolski

laureat

3.01

Zawada Tomasz  IVa
Lamprecht Agata V
Zięta Zofia V
Piasecka Martyna VIb

Olimpus z przyrody

ogólnopolski

laureat
laureat
laureat
laureat

27.02

Flens Klara VI a

Piasecka Martyna VI a

Andrzejewska Weronika VI b

Rybka Patrycja VI b

Sikorska Weronika IV b

Zakrzewska Zuza VI b

Żurawlew Julia VI b

Siejak Celestyna V

Jankowiak Zosia V

Kobielak Zuza V

Lasek Jagna V

Toboła Ola V

Mistrzostwa gminy w piłce koszykowej

gminny

II miejsce zespołowo

28.02

Potrawiak Sandra IV a
Gierszewski Igor IV a
Lamprecht Agata V
Zięta Zofia V

Gminny konkurs matematyczny w kategorii klas IV, V

gminny

I miejsce zespołowo

6.03

Sandra Potrawiak IVa

Konkurs wiedzy ,,Olimpus" z matematyki

ogólnopolski

laureat

6.03

Julia Sznura V
Julian Wysocki VIa

Konkurs wiedzy ,,Olimpus z j. angielskiego

ogólnopolski

laureat
laureat

6.03

Nadzeja Pawłowska IIIa
Paulina Bukczyńska IIIb

Stypendiada wczesnoszkolna - konkurs czytelniczy

ogólnopolski

I miejsce
wyróżnienie

8.03

Antonina Frączek IIIb

Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej w Poznaniu, w kategorii
kl. 1-3.

regionalny

II miejsce

15.03

Anna Galubińska IIa
Adam Kilanowski IIa
Joanna Sobańska IIIb
Maria Galubińska IIIb

XII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

gminny

I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie

15.03

Marta Wlazła Ib
Michał Niemier Ia
Jakub Galiński Ia

Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpusek"

ogólnopolski

laureat
laureat
laureat

12.04

Blanka Mazurkiewicz 0b

Festiwal Piosenki Dziecięcej

gminny

wyróżnienie

15.05

Agata Lamprecht V

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z j. angielskiego

ogólnopolska

lauteat

15.05

Martyna Piasecka VI
Aleksander Wasiluk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z przyrody

ogólnopolska

laureat
laureat

15.05

Igor Gierszewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z j. polskiego

ogólnopolska

laureat

27.05

Wysocki Julian VIb
Gierszewski Igor IVa
Lamprecht Agata V
Bukczyńska Paulina IIIb
Błaszkowiak Wojciech IIIb
Galubińska Maria IIIb

Konkurs wiedzy językowej z j. angielskiego - Macmilian Primary

powiatowy

I m
II m
II m
II m

III m

III 

6.06

Byczyńska Zofia III
Kowalski Franek III
Pogonowski Maks III
Halaburda Rozalia IVa
Rozmiarek Nikola IVa
Skornia Patrycja IVa
Matuszewska Maria IVb
Woźniak Natalia IVb
Maślanka Krzysztof IVa
Cyrulewski Jakub IVb
Kuźma Marcin IVb
Rataj Adrian IVb
rodzice: p. Agnieszka
Skornia i pan Halaburda

Mistrzostwa gminy ,,Zabawa nie zna granic"

gminny

I m zespołowo

12.06

Jankowiak Zofia V
Kobielak Zuzanna V
Lasek Jagna V
Siejak Celestyna V
Staśkiewicz Zofia V
Toboła Ola V
Piasecka Weronika IVa
Stachowska Julia IVa
Świerzewska Kasia V

Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej dziewcząt

gminny

I m zespołowo

13.06

Cyrulewski Szymon V
Cyrulewski Jakub IVb
Jankowski Kacper V
Maślanka Krzysztof IVa
Iszkuło Jakub V
Tyliński Kamil IVa
Zawada Tomasz IVa
Kuźma Marcin IVb
Zięta Mieszko IVb

Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej dziewcząt

gminny

II m zespołowo