13.02.2020 - Wszystkich uczniów z klas 1-8, którzy są zainteresowani matematyką i nietypowymi zadaniami wymagającymi logicznego myślenia, zapraszamy do udziału w IV Memoriale Urszuli Marciniak - ogólnopolskich zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Zadania eliminacyjne to zagadki typu: piramidy, lampki, wielokropki, łamigłówki architekta, kakuro, sudoku (klasyczne lub zmodyfikowane). Eliminacje szkolne odbędą się 28 lutego. Do zawodów można się przygotować rozwiązując przykładowe zadania dostępne pod linkiem. Na zgłoszenia do 25 lutego czekają organizatorzy: pp. Ewelina Cholewa i Renata Tarnawska. Szczegóły w regulaminie organizatora.

10.02.2020 - Z okazji przypadającego jutro Dnia Bezpiecznego Internetu zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 4 - 8 do udziału w konkursie internetowym na temat bezpieczeństwa w sieci. W celu wzięcia udziału należy zapoznać się z prezentacją oraz rozwiązać quiz dostępny pod adresem joinmyquiz.com Kod dostępu do gry to 558845. Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy! Organizatorzy: pp. Ewelina Cholewa i Renata Tarnawska.

28.01.2020 - Zapraszamy chętne dzieci z kl. I-III do udziału w ogólnopolskim konkursie „Zuch semestralny”. Konkurs polega na sprawdzeniu swoich wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej, społ.- przyrodniczej i matematycznej. „Zuch semestralny” odbędzie się 25.02.2020 r. Zapisy na konkurs proszę składać przez dziennik elektroniczny do 11.02.20. Koszt udziału w konkursie wynosi 9,50 zł. Organizatorzy: A. Rzońca-Tomczak, E. Kubicka.

24.01.2020 - Zapraszamy uczniów klas 1 – 3 do udziału w konkursie na hasło reklamowe lub rymowankę dotyczącą bezpiecznego korzystania z Internetu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykazać się swoją kreatywnością. Wasze hasła lub rymowanki powinny zapadać w pamięć, być niepowtarzalne i oryginalne. Regulamin konkursu w załączniku.