3.12.2019 r. - "Świąteczny KonQRs" - zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na interaktywny plakat : „Świąteczna, obcojęzyczna piosenka”. W jego ramach uczniowie przygotowują plakat z kodami QR, w których ukryją linki do obcojęzycznych piosenek o tematyce świątecznej. Prace należy dostarczyć do 10 grudnia do p. Chmury. Wygra najbardziej oryginalny plakat. Piosenek będzie można słuchać na przerwach od 17 do 20 grudnia. Szczegóły w załączniku.

3.12.2019 r. - Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w „ Christmas challenge” - na gazetce szkolnej na korytarzu na I piętrze wisi kalendarz z wyzwaniami z j. angielskiego na każdy dzień grudnia. Mamy nadzieję, że wykonywanie zadań i wyzwań przyniesie Wam dużo przedświątecznej radości. Wszelkie pytania proszę kierować do p. Agnieszki Chmury.

29.11.2019 r. - Zachęcamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Prace przygotowane dowolną techniką należy dostarczyć do 9 grudnia do wychowawcy lub do organizatora konkursu pani Lidii Korasiak. Szczegóły w regulaminie.

28.11.2019 r. - Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  "Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK" dla uczniów klas VII - VIII. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie oraz na stronie www.alchemik.suwikr.pl Zgłoszenia przyjmuje p. Agnieszka Półchłopek do 4 grudnia.

27.11.2019 r. - Zachęcamy uczniów klas 7 - 8 do udziału w konkursie na Chemiczną Bombkę. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej – bombki do zawieszenia. Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy związane z chemią! Prace należy dostarczyć do 10. grudnia do pani Agnieszki Półchłopek. Szczegóły w regulaminie konkursu.

18.11.2019 r. - Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie matematyczno-plastycznym "Matematyczny wszechświat". Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII. Prace plastyczne w dowolnej technice na płaszczyźnie (format A4 lub A3) należy dostarczyć do wychowawcy (kl.1-3) lub nauczyciela matematyki do 10 grudnia. regulamin