ważny od 14.11.2019 r.

Plan zajęć pozalekcyjnych 2019/20

Poniedziałek

1. Koło artystyczno-plastyczne IV - VIII - 16:15 - 17:00 - K. Warteresiewicz - s.5   

2. Koło bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera - 15:30 - 16:15 - klasy I - VIII - E. Kubicka - s. 21

3. Zrób to sam - dla klas IV - VIII - 14:35 - 15:20 - M. Nabzdyk - s. 3

4. Koło teatralne dla klas I – III – 15:30 – 16:40 – Ż. Tórz – aula

5.Koło biologiczne dla klas VII i VIII - 15:30 - 16:15 - A. Dobosz - s. 8

6. Koło sportowe dla klas IV - VIII - 15:30 - 16:30 - O. Stankowiak - s. gimn

7. Koło artystyczno-plastyczne I - III - 15:30 - 16:15 - K. Warteresiewicz - s. 5

Wtorek

1. Koło gier logicznych i planszowych dla klas I - III - 12:45 - 13:30 - J. Hreczycho s. 11

2. Koło wokalne dla klas I - VIII - 13:40 - 14:25 - M. Nabzdyk - s.3

3. Koło programowania II – III – 15:30 – 16:15 – I. Biernacka s. 21

4. Olimpijskie koło matematyczne dla klas V - VIII - 15:30 - 16:15 - D. Koszarek - Szternel - s. 6

Środa

1. Koło języka angielskiego dla klas VIII - 13:40 - 14:25 - A. Chmura - s.11

2. Koło gier logicznych i planszowych dla klas IV - VIII - 14:35 - 15:20 - J. Hreczycho s. 9

3. Koło programowania dla klas IV - VIII - 14:35 - 16:15 - R. Tarnawska - s.21

4. Matematyka dla każdego – koło matematyczne dla klas VII - 14:35 - 15:20 - E. Cholewa s. 6

5. Koło programowania I – 15:30 – 16:15 – I. Biernacka s. 20

6. Koło języka angielskiego dla klas VI - 14:35 - 15:20 - A. Chmura - s.11

7.  Matematyka dla każdego – koło matematyczne dla klas V - 15:30 - 16:15 - K. Abramczyk-Świerczyńska s. 7

8) Koło szachowe dla klas I - III - 15:30 - 16:15 - D. Nisiewicz - s. 6                

9) Koło tenisa stołowego dla klas IV - VIII - 15:30 - 16:15 - O. Stankowiak - s. gimn.

10) Koło sportowe dla klas IV - VIII - 16:30 - 17:30 - O. Stankowiak - s. gimn


Czwartek

1. Matematyka dla każdego – koło matematyczne dla klas VI - 8:00 - 8:45 - K. Abramczyk-Świerczyńska - s. 7  

2. Koło robotyki i programowania (projekt Liga-eSzkoła) - dla kl. IV – 8:55 - 10:45 – E. Pawłowska - s. 20

3. Koło robotyki i programowania (projekt Liga-eSzkoła) - dla kl. Vce i VIbd – 13:40 - 15:20 – E. Cholewa - s. 20

4. Koło polonistyczne dla klas VIII godz.- 14:35-15:20 - M. Grzybek - s.1

5. Gimnastyka korekcyjna dla klas 0 – III - 15:30 - 16:15 - G. Moliński – s.gimn

6. Koło wokalne dla klas I - VIII - 15:30 - 17:00 - M. Nabzdyk - s.3

7. Koło regionalne dla klas IV - VI - 15:30 - 16:15 - D. Horodecka - s. 1

8. Koło tenisa stołowego dla klas I - III - 15:30 - 16:15 - F. Soboń s. gimn.

9. Koło robótek ręcznych dla klas I - VIII - 15:30 - 16:15 - J. Hreczycho s.9

10. Koło j. angielskiego dla klas VII - 14:35 - 15:20 - A. Chmura - s. 11

Piątek

1. Olimpijskie koło chemiczne dla klas VIII - A. Półchłopek - 8:00 - 8:45 - s. 8

2. Koło robotyki i programowania (projekt Liga-eSzkoła) - dla kl. IIa – 8:55 - 10:45 – I. Biernacka - s. 20 (nabór zamknięty)