Pozdrowienia z wakacji

Dziękujemy za wszystkie pozdrowienia z wakacji letnich 2019 r.!

(Pamiętajcie o podaniu nazwiska i klasy, którą aktualnie skończyliście)

1) Amelia - z Ustki, pozdrowienia dla całej klasy

2) p. I. Żyto - z Ustki

3) Tosia Turza IIc - z Kudowy Zdrój

4) Tymon Pioterek Ia - z Poddąbia

5) Marysia Koperska IVe i Igor z rodzicami - z Ustronia Morskiego

6) Zuzanna Woźniak Ib - z Chorwacji

7) Natalia Morszner Vb - z Dziwnowa

8) Piotr Piotrowski IVe - z Northampton w Anglii

9) Laura Dąbrowska Ib - z Ustronia (górskiego)

10) Julia Nowaczyk - z Afitos w Grecji

11) Zosia Kmiecik IVa z rodziną - z Turcji

12) Olek Szmechel IIa - z Wisły

13) Basia Nowak Ia - ze Szczawnicy

14) Franek Surdyk IIa - z Pobierowa

15) Filip Kirpa IVb - z Międzyzdrojów

16) Zofia Połajdowicz IVe - z Dźwirzyna

17) Martyna Tyrakowska IVc - z Sarbinowa

18) Asia (Va) i Staś (IVc) Bartkowiak - z Wisły

19) uczestnicy kolonii:Julia Andrzejewska, Jan Bartkowiak, Wiktor Bąkowski, Maria Białas, Emilia Diller, Stanisław Duszczak, Maria Galubińska, Bianka Gorwa, Izabella Gorwa, Sylwia Kaźmierczak, Jagoda Kleiber, Jędrzej Krześ, Marta Lamprecht, Natalia Loga, Aleksandra Majewska, Marta Majewska, Blanka Mazurkiewicz, Mateusz Miara, Oliwia Młynarczak, Natalia Morszner, Laura Nowacka, Ludwik Nowacki, Zuzanna Nowacka, Bartosz Ogórkiewicz, Julia Pabisiak, Zuzanna Powaga, Norbert Przychodzki, Lena Siejak, Michał Spychalski, Jakub Spychalski, Mateusz Szymański, Beniamin Woźniak, Oliwia Woźniak, Dominika Zgarda, Dawid Zydorczak i kadra: Kinga Dobrzyńska, Ewelina Cholewa, Ewa Majewska, Wiktoria Zielska, Łukasz Błaszyk oraz Irena Żyto - z Białego Dunajca

20) Kamila Jankowska IIc z rodziną - z Kołobrzegu

21) Emilia Pogonowska IIIc - z Darłówka, pozdrowienia dla p. Eli i całej klasy IIc

22) Ksawery Fiedorowicz Ib - z Sycylii

23) Gabriel Przybyłek IIb - z Ziemi Kłodzkiej

24) Laura Nowacka IIa i Ludwik Nowacki IVd - z Białego Dunajca

25) Jasiu Dering, Zosia Grześkowiak, Maximilian Jankowski, Julka, Ania i Mateusz Krawczyk, Antek Kuźma, Kacper Miścisz, Marysia Monarcha, Antek, Kuba i Filip Niemier, Stasiu Ogórkiewicz, Marianna Pawlak, Michał Pewiński, Michał Roth, Wiktoria i Marcin Sobkowiak, Michał i Jakub Spychalscy, Jakub Steinitz, Kamil Szymkowiak, Martynka Tyrakowska, Szymon Werner, Michalina i Antek Winieccy, Oliwia i Beniamin Woźniak, Oliwier Zakrzewski i kadra pp. Małgosia Grzelczak, Wiktoria Zielska, Agnieszka Toboła, Arek Dobosz oraz Irena Żyto - z Mikoszewa

26) Jakub i Filip Szymkowiak - z Niechorza

27) Zosia i Ola Gnyś - z Ibizy (wyspy w Hiszpanii)

28) Klasa IIa z SP w Kocierzewie - z Kocierzewa Południowego koło Łowicza

29) Oliwia z Vb i Nadia z Ic z bratem Olkiem i rodzicami - z Łeby

30) Maks Nowak - z Kamentz - Niemcy

31) Gabriela i Oliwier Siejak IVa i Ic - z Zakopanego.

32) Wiktoria i Natalia Jarzyna Va i III - z Łeby

33) Antek i Michalina Winieccy - z Igrane w Chorwacji

34) Marianna Pawlak - z Igriane w Chorwacji

35) Alicja Pawlak - znad Bałtyku

36) Piotrek H. - z Toskanii

37) ks. Szymon Nowicki - z Sardynii

38) Hania, Stasiu i Helenka Żelaźni - z Kaszub

39) Natalia Morszner Vb - z Białego Dunajca

40) Nikola Michalak z rodzicami - z Bieszczad

41) Marcelina Andrzejewska IIb - z Chłopów

42) Zuzanna (IVd) i Szymon (Ib) Nowaccy - z Mazur

43) Ania (Vb), Kamil (IIc), Agnieszka i Karolina (0a) Kozłowscy - z Rowów

44) Ola Rybka Va - z Chorwacji

45) Leonard Ve i Zuzia IVa Wygralak - z Gór Stołowych

46) Państwo Kniat - z Międzyzdrojów

47) p. A. Szary z rodziną - z Grecji

48) Lena Piątkowska - z Węgier